נולדתי לאבא ישראלי וולאמא איטלקיה ואין לי דרכון ישראלי - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
  • מיה

נשלח ע"ימיה 09:33, 22 בינואר 2014

שלום רב הסיפור שלי הוא שאני נולדתי לאבא ישראלי ולאמא איטלקיה אשר נולדתי באיטליה. יש לי דרכון איטלקי אך אין לי ישראלי הרי אני כל החיים שלי הייתי באיטליה. היום רוצה לבקר את משפחתי בארץ, ויש לי חשש שלא אכול לכנס לארץ בדרכוני האיטלקי בגלל שקרבת הדם שלי עם האבא מחייבת אותי בלכנס בדרכון ישראלי. האם זה נכון? האם אני יכולה לכנס בדרכון איטלקי ללא בעיה? או שאני חייבת להוציא דרכון ישראלי בגלל שאבא הוא כן ישראלי?? נא לענות לי כמה שיותר מהר... אני מאוד מבולבלת ונביתי לשלוח את הבעיה לשגרירות בישראל ובאיטליה ואין לי מענה.. תודה לכם מראש

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

11:36, 23 בינואר 2014

שלום רב, אומנם זהו פורום לאזרחות ודרכון רומני אך אשתדל לענות על שאלתך; העניין הוא שלא רק שאין לך דרכון ישראלי אלא גם אין לך אזרחות ישראלית. וכידוע לך זו מדינת יהודית ודמוקרטית, דהיינו מי שלא יהודי קשה לו מאוד לקבל אזרחות ישראלית. לגבי הכניסה שלך לארץ בדרכון איטלקי , דינך כמו כל נתין זר הרוצה להיכנס לארץ. יש לברר אם את רוצה ויזה מאיטליה ובבקורת הגבולות ירצו לדעת מה מטרת הביקור וממה את תתקיימי בישראל.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.