האם אנחנו זכאים לאזרחות רומנית? - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
  • דניאל

נשלח ע"ידניאל 17:34, 23 בינואר 2014

שלום, סבתי נולדה ב1935 ביאשי, רומניה. (אני חושב אבל לא בטוח שאז היא הייתה בשליטת מולדובה, תקן אותי אם אני טועה), האם אמי ואני זכאים לאזרחות רומנית? אם כן, אילו מסמכים אנחנו צריכים לזקוף לזכותינו?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

10:16, 30 בינואר 2014

שלום רב,
    סבתך נולדה כאזרחית רומניה ואם היא בחיים היא זכאית לבקש חזרה את האזרחות הרומנית. אמך וגם אתה זכאים בתור צאצאיה לבקש בתורכם את האזרחות הרומנית, כל אחד בתורו . לשם התחלת הטיפול יש צורך להוציא תעודת לידה של הסבתא.

תגובה
  • 14:46, 30 בינואר 2014

תודה לך. דיברנו עם עו"ד והוא אמר שאפשרי לדלג על סבתא ואמא וכביכול שאפשר שרק אני אוציא זה נכון?

דבר נוסף, כמה עולה בערך תהליך של הוצאת תעודת לידה ודרך איפה הכח כדאי ומשתלם לעשות זאת?

תגובה
  • 13:32, 5 בפברואר 2014

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.