המשך תהליך הוצאת הדרכון הרומני - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
  • גל

נשלח ע"יגל 17:16, 9 ביולי 2014

שלום, סבי יליד רומניה, הוא התחיל תהליך של הוצאת הדרכון לפני כחצי שנה. הבאנו את תעודות הלידה של בניו ובנות הזוג של בניו ועכשיו אנחנו צריכים להביא את תעודת הלידה של סבי. נכון להיום, סבי עובר סדרת ניתוחים וצפוי להתאוששות ארוכה בבית החולים. מכיוון שאנחנו רוצים להמשיך את תהליך ההתאזרחות אני רוצה לשאול דבר כזה: האם רק הוא יכול להמשיך את התהליך? או שגם בנו (אבא שלי) או אני יכולים? או בכלל אשתו של סבי שגם היא ילידת רומניה? אשמח למענה, תודה.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום,מנהל הפורום

09:07, 27 ביולי 2014

הסבא שלך נולד ברומניה, והמצאת תעודת לידה שלו לצורך קביעת הזכות לאזרחות רומנית היא הצעד הראשון והיסודי כי בלעדיו אין
    זכויות לצאצאיו.
    כדאי לקחת ממנו יפוי כח נוטריוני בשפה הרומנית בה הוא מסמיך את בנו לחתום על כל מסמך ולנהל את כל ההליכים לצורך הוצאת האזרחות עבור הסבא.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.