תוך כדי התהליך - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
  • אורון5332

נשלח ע"יאורון5332 22:10, 24 באוגוסט 2014

שלום מר ינאי חיים, שמי אורון. התחלתי את התהליך לפני מספר חודשים דרך עורך דין מסויים; בהתחלה שילמתי לו סכום, 'שכר טרחה' שכלל מציאת תעודת לידה של אמי מרומניה. בחלוף הזמן הגשתי עוד מסמכים אשר תורגמו לרומנית וכעת העורך דין אמר לי שאני אצטרך לשלם על מספר דברים נוספים: תמלול, תעתק תעודת הלידה עבור אמי, עבורי ועבור הילדים שלי תמלול, תעתק תעודת הנישואין תמלול עבור שינוי שם של אמי (משם רומני לישראלי) ועוד מספר דברים. ברצוני לשאול האם זה חלק מהתהליך או שהוא מנסה לסחוט ממני כסף? תודה רבה לך.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום,מנהל הפורום

08:12, 25 באוגוסט 2014

ישם עו"ד שמספקים שרות אזרחות ודרכון כשרות כולל. אצלך זה בשלבים.
    המסמכים שציינת תירגומם נחוץ.
    ו

תגובה
  • 09:38, 25 באוגוסט 2014

כן, אבל אלו מסמכים שכבר הגשתי אותם עם כל החבילה של המסמכים שהיו ברשותי. זה נקרא transcribing.

מה הכוונה בזה?

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

10:05, 25 באוגוסט 2014

ההליך שאתה נמצא בו כעת נקרא Transcriere דהינו רישום הפרטים האישיים שלך ברומניה.
    כל אזרח רומני חייב לרשום את פרטיו האישיים ברשויות מעמד אישי ברומניה ולקבל לפי הענין תעודת לידה רומנית , תעודת נשואין ומס. זהות.
    עם מסמכים אלה הוא זכאי לבקש דרכון רומני.

תגובה
  • 14:23, 25 באוגוסט 2014

תודה רבה על ההיענות המהירה.

האם רישום של מסמכים אלו אמור לעלות כ10,000 ש"ח למשפחה? זה נשמע לי המון אם מדובר רק ברישום, שכן המסמכים נמצאים כבר בידיי העורך דין.

אני יודע שעורכי דין לוקחים כ2500 ש''ח על מציאת תעודת לידה שזה דבר שונה. התשובה שלך ממש תעזור לי לדעת מה אני הולך לעשות.

תודה רבה לך.

תגובה
  • 16:28, 2 בספטמבר 2014

אשמח אם תועיל לענות לי בבקשה, תודה רבה אדוני וסליחה על ההפרעה!

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.