אזרחות - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
  • נוריס

נשלח ע"ינוריס 10:16, 20 בספטמבר 2014

שלום, הנני יליד 1963 בבוקרשט. בשנת 1964 עליתי עם הוריי אשר כמובן ילידי רומניה. הם הפקידו ואו ויתרו על האזרחות בשעתו על מנת לצאת. ואולם אני לא הייתי מן הסתם רלוונטי לכך, ולכן אני יכול להוציא את האזרחות. שאלתי כמה זמן לכל היותר ייקח להוציא תעודת לידה ואו דרכון ואו אזרחות ? ומה העלויות |(הינך יכול לרשום לי במייל ). תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

חיים ינאי,מנהל הפורום

10:58, 2 באוקטובר 2014

על אף היותך קטין, הוויתור של הוריך שלל גם את האזרחות שלך. יש לך אפשרות לבקש מחדש אזרחות. הצעד הראשון הוא הוצאת תעודת לידה ואחר כך בניית תיק מסמכים עבור הגשת הבקשה להחזר אזרחות. הזמן לפתרון הבקשה הוא שנה מיום הגשת הבקשה לשגרירות.
    לאחר האישור יש להישבע אמונים בשגרירות, מקבלים תעודה אך עדיין אין דרכון. יש לגרום לרישום הפרטים האישיים ברומניה, לקבל מס. זהות
    תעודת לידה חדשה אם השם שונה ותעודת נשואין רומנית.
    רק לאחר מכן ניתן לפנות לבקש דרכון

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.