החזרת אזרחות רומנית - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
  • אלכס

נשלח ע"יאלכס 14:49, 26 באוקטובר 2014

שלום רב, אני נולדתי ב- 1936 בבסרביה. יש לי תעודת לידה מברית המועצות. 1. האם יש צורך גם במסמכים של ההורים שלי (שאין לי אותם) כדי לבקש החזרת אזרחות רומנית או מספיק רק מסמכים שלי? 2. הבן שלי והנכד שלי (שנולד בארץ) גם רוצים לבקש אזרחות רומנית, האם אנו יכולים להגיש בקשות ביחד או קודם אני צריך לקבל אזרחות ואחר כך הם יכולים להגיש בקשות? תודה רבה על תשובתך.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

חיים ינאי,מנהל הפורום

11:20, 2 בנובמבר 2014

כיוון שנולדת בשטח ריבוני רומני, באותו זמן, יש לך זכות אישית עצמאית לבקש החזר האזרחות הרומנית ואינך זקוק לשם כך להוריך.
    מאידך ילדיך לא מקבלים באופן אוטומטי את האזרחות כי כאשר נולדו עוד לא הית אזרח רומני.
    לאחר שהאזרחות תאושר לך , גם הם יוכלו לבקש את החזר האזרחות באותה דרך שאתה ביקשת.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.