המתנה לתשובה - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
  • מיכאל

נשלח ע"ימיכאל 18:37, 6 בנובמבר 2014

שלום, מר ינאי. לפני כ- 11 חודשים הגשנו אני (אבי נולד בבסרביה ב-30 - ים), אישתי (כנ"ל אביה) וילדינו הבוגרים בקשות לקבלת אזרחות. כעבור חודשיים שלחתי מכתב באשר למצב התיקים וקיבלתי בתשובה מספרי התיקים והודעה שהנושא בטיפול. אני כבר חודשיים רואה שבפקודות שבאתר הרשות מופיעים תיקים אפילו יותר מאוחרים משלנו ואנו עדיין לא קיבלנו כלום. שלחתי כ 3 מכתבי שאלה לגבי מצב התיקים אך לא קיבלתי תשובות. האם זה אומר שיש בעיה? האם יש דרך נוספת לדעת מצב התיק? האם יש משהו שאפשר לעשות? בתודה, מיכאל.

השב
  • 16:25, 8 בנובמבר 2014

ומול מי ניתן לברר סטטוס לאחר הגשת התיק ?

תודה

תגובה
  • 21:05, 9 בנובמבר 2014

לפנות לאותה הרשות במכתב רשום עם טופס בקשת ברור מצב התיק וצילומי קבלה על הגשת התיק, דרכון ותעודת לידה. בתקווה, יענו.

תגובה
  • 17:51, 10 בנובמבר 2014

מיכאל,
    אם הגשת לפני 11 חודשים אז, זה הגשת בתחילת 2014. המספרים שמפורסמים עכשיו הם מתאימים לאמצע 2013 בערך (מספרי תיקים של 19 או 20 אלף). שים לב שבתור יליד בסרביה אתה אמור לעקוב באתר אחר הפרסומים הנוגעים לסעיף 11 ולא לסעיף 10 שנוגע ל-"רומנים" אמיתיים ולא למולדובים כמוני וכמוך :). מה שמעניין אותי זה, מה המספר הסידורי שיקבלת כאשר הגשת לפני 11 חודשים את התיק.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.