תהליך הוצאת דרכון רומני ועלויות - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
  • מעיין

נשלח ע"ימעיין 10:21, 11 בדצמבר 2014

שלום, קיימים ברשותי מספר מסמכים המעידים על כך שאמי נולדה ברומניה:תעודת עלייה שהוצאתי מהשגרירות ותעודת עלייה, אזרחות ישראלית של אמא,תמצית רישום של אמא שמעידה על כך כי אני בתה,תעודת נישואין של אמא אך עדיין לא תרגמתי אותן כמה אמור לעלות התרגומים+האופסטיל? ומה השלב הבא שעלי לעשות?איזה מסמכים עוד חסרים לי שאני צריכה שיהיו ברשותי אשמח לתשובה מעיין

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

10:16, 28 בדצמבר 2014

על מנת להכין תיק להחזר אזרחות, כמו שאני מבין צריך במקרה של אמא שלך, יש קודם כל להמציא תעודת לידה מקורית מרומניה, יש להתאים את השם המופיע בתעודת הלידה לשם הקיים באמצעות תעודות נישואין ותעודות על שינוי שם , כאשר המסמכים נושאים חותמת אפוסטיל של משרד החוץ מתורגמים על ידי נוטריון ומאושרים על ידו ונושאים חותמת אפוסטיל המאמתת את חתימת הנוטריון.
    אינני יכול לומר לך את העלות של תרגומים ע"י נוטריון לפני שאני רואה בפועל את המסמכים .

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.