לפי איזה סעיף? - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
  • מיכאל

נשלח ע"ימיכאל 22:13, 20 בדצמבר 2014

שלום. מר ינאי. אני הגשתי בקשה לקבלת האזרחות הרומנית בגין אבי שנולד בבסרביה בשנות ה-30. על טופס הבקשה שקיבלתי משגרירות בתל אביב היה מודפס שזאת בקשת החזר אזרחות לפי סעיף 10 של החוק. אבל למעשה מבקשי האזרחות בהקשר בסרביה נופלים תחת סעיף 11. השאלה היא איך הרשות הרומנית לאזרחות מתייחסת לתיקים ומסווגת אותם: לפי הטופס האחיד של הבקשה (סעיף 10) או לפי מהות התיק (סעיף 11) ולכן באיזה דף של אתר הרשות אני צריך לבדוק פרסום הצו: בדף של ARTICOLUL 10 או בדך של ARTICOLUL 11 ? ניראה שהם שני מסלולים שונים, כאשר בסעיך 10 זמן המתנה הרבה יותר קצר. אני עוד לא קיבלתי שום תשובה למרות שבדף של סעיף 10 מופעימ מספרי תיק מאוחרים משלי... אז אני בסעיף 11 ? בתודה, מיכאל.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

10:32, 28 בדצמבר 2014

אין טעם כי תבדוק את הקונסוליה ואת הרשות לאזרחות תמשיך לחפש לפי 2 הסעיפים.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.