תעודת לידה רומנית - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
  • יניב

נשלח ע"ייניב 13:20, 7 בפברואר 2015

שלום, אני זקוק לתעודת הלידה של סבי שנולד בסאטו מארה, טרנסילבניה רומניה בשנת 1918 בשגרירות רומניה בארץ נאמר לי שאין ביכולתם לעזור לי כי עבר המון זמן מאז ועליי לטוס לרומניה ולבקש. אין לי מושג איך לעשות זאת, לאן עליי לפנות שם ברומניה? ואילו מסמכים עליי להמציא? כיצד לתרגמם ועוד... עורך דין גובה סכומים גדולים עבור איתור תעודת הלידה ולפי מה שהבנתי יכול להיות שלא יצליח כלל לעשות זאת. תודה, יניב

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

11:15, 15 בפברואר 2015

אתר זה הוא למסור מידע משפטי אינפורמטיבי בלבד . אני מציע כי תפנה לעו"ד מומחה בתחום שיכול להוכיח שיש לו קשרים במקום בו נולד סבך.

תגובה
  • 20:27, 16 בפברואר 2015

אבא שלי נולד ב 1919 בבוקרשט .פניתי לשגרירות , הזמנתי וקבלתי אישור לידה שלו ומשם התחלתי וקבלתי אזרחות.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.