הארכת דרכון / חידוש - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
  • טלי

נשלח ע"יטלי 13:32, 9 בפברואר 2015

שלום רב, אודה מאוד לעזרתך. הדרכון הרומני של הבן הקטן שלי (בן 7) עומד לפוג תוקף בעוד כחודשיים, האם תהיה לי בעיה לחדש אותו במקום עכשיו בעוד שנה וחצי ושלבינתיים הדרכון שלו לא יהיה בתוקף? פשוט הדרכון שלי ושל הבן השני שלי יפוג התוקף רק בסוף שנה הבאה, וחשבתי ללכת לעשות כבר את של כולנו יחד. הסיבה שאני שואלת היא בגלל שהייתי היום בשגרירות רומניה ובגלל שכל כך עמוס בצורה חריגה (נאמר לי ש2 פקידות בחופשת לידה) אז יש תור של קרוב לשעתיים וחצי רק בשביל לקבוע תור(!) לבוא פעם נוספת. אני רק רוצה לוודא שלא תהיה לי בעיה לחדש את התוקף של הדרכון של הבן שלי במידה ולא אחדש אותו ויפוג לו התוקף, ולא שחלילה יוטלו עלי סנקציות מיוחדות בגלל שלא חידשתי לו בזמן.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

11:22, 15 בפברואר 2015

אין סנקציות על מי שלא מחדש דרכון במועד. לדעתי לא תהיה לך בעיה לעשות את החידוש באותו מועד בו נגמרים הדרכונים האחרים.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.