תשלום מיסים בישראל על נכס שנרכש באמצעות קבוצת LLC - פורום רכישת דירה בארה"ב

שאלה חדשה
  • דוד

נשלח ע"ידוד 01:00, 13 בדצמבר 2014

שלום, יש לי נכס אשר נרכש באמצעות קבוצת רכישה בארה״ב. אני מקבל תשואה רבעונית ובנוסף אמור לקבל עם מכירת הנכס בעוד מספר שנים רווח על המכירה. השאלה שלי היא כזאת: האם אני מחויב בתשלום מיסים גם בארץ? אם כן, באיזה אחוז ואיך אני צריך לדווח על כך?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יונתן גולדברג

עו"ד גולדברג יהונתן,מנהל הפורום

13:19, 29 בדצמבר 2014

תלוי. עם זאת חייבים לדווח על כל ההכנסות המתקבלות מארץ מהשכירות. עדיף להתייעץ עם רו"ח בעניין גובה הסכום החייב במס. לא כל סכום חייב במס וזה תלוי בגובה סכום התשואה המתקבלת.

באופן כללי, בנוגע להשקעות רצוי להתייעץ קודם ביצוע ההשקעה.

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד יונתן גולדברג

מנהל הפורום,מנהל הפורום

13:23, 29 בדצמבר 2014

חובת הדיווח לשלטונות המס בארץ קיימת בכל מקרה. חובת התשלום תלויה רק בגובה ההכנסה. בעניין זה צריך להתייעץ עם רו"ח המבין בדבר.

באופן כללי כדאי להתייעץ עם עו"ד לפני שמבצעים השקעה בחו"ל ובמיוחד כאשר מדובר בחובת מיסוי.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יונתן גולדברג

מנהל הפורום: עו"ד יונתן גולדברג

עו"ד משנת 1985, בעל תואר (Doctor of Jurisprudence J.D) במשפטים מאוניברסיטת University of Texas Law
למידע נוסף

053-9376327 חיוג
הודעה

הפורום הוקם כשירות לקהילת המשקיעים במקרקעין בארה"ב. ההשקעות בחו"ל מניבות תשואות גבוהות ומאפשרות עליית הערך העתידי של הנכסים. עם זאת על המשקיעים לבצע את השקעותיהם בדרך הנכונה ע"מ שזו תניב להם את התשואות הגבוהות. חשוב שהכסף הפנוי יושקע לא רק במקומות הנכונים אלא גם באופן הנכון שימנע אירועי מס. ההשקעה בנדל"ן מצריכה ידע משפטי נרחב שיבטיח גיבי משפטי מלא ויעוץ חוקתי הולם. 

התשובות בפורום הינן כלליות ואינן מחליפו ייעוץ משפטי אישי.