העברת דמי שכירות לארץ של דירה בארה"ב - פורום רכישת דירה בארה"ב

שאלה חדשה
  • אייל

נשלח ע"יאייל 11:07, 12 במאי 2015

כשאני קונה דירה בארה"ב במטרה להשכיר את הדירה האם אני צריך לפתוח חשבון בנק בארה"ב ומשם להעביר את הכסף לארץ? איך זה עובד?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יונתן גולדברג

עו"ד גולדברג יהונתן,מנהל הפורום

14:12, 19 במאי 2015

יש יתרון לפתוח חשבון בנק בארה"ב עבור קבלת כספים משכירות, אך רוב הבנקים דורים הוכחות על-כך שהנך תושב ארה"ב כגון: כתובת מגורים, תשלום חשבון חשמל וכד'.

עם זאת ניתן לפתוח חשבון בבנק "און-ליין" באינטרנט.

חברות הניהול שולחת כספים ישירות לחשבון הבנק בישראל, זו גם אפשרות מקובלת. צריך לזכור שהדבר מצריך דווח לשלטונות המס בארץ.

נשמח לעמוד לרשותך.

תגובה
  • 11:16, 26 בספטמבר 2015

שלום, האם במקרה שאני משאיר את דמי השכירות מהדירה בארה"ב ולא מעביר אותם לשימוש בישראל, אני עדיין צריך לדווח לרשויות המס בישראל על הכנסה ?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יונתן גולדברג

מנהל הפורום: עו"ד יונתן גולדברג

עו"ד משנת 1985, בעל תואר (Doctor of Jurisprudence J.D) במשפטים מאוניברסיטת University of Texas Law
למידע נוסף

053-9376327 חיוג
הודעה

הפורום הוקם כשירות לקהילת המשקיעים במקרקעין בארה"ב. ההשקעות בחו"ל מניבות תשואות גבוהות ומאפשרות עליית הערך העתידי של הנכסים. עם זאת על המשקיעים לבצע את השקעותיהם בדרך הנכונה ע"מ שזו תניב להם את התשואות הגבוהות. חשוב שהכסף הפנוי יושקע לא רק במקומות הנכונים אלא גם באופן הנכון שימנע אירועי מס. ההשקעה בנדל"ן מצריכה ידע משפטי נרחב שיבטיח גיבי משפטי מלא ויעוץ חוקתי הולם. 

התשובות בפורום הינן כלליות ואינן מחליפו ייעוץ משפטי אישי.