הנחה לחד הוריות בתשלום אגרת טלויזיה - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
  • אליס

    נשלח ע"יאליס 18:48, 18 בספטמבר 2012

    האם יש למשפחה חד הורית הנחה בתשלום אגרת טלויזיה?

    השב
  • 09:50, 9 באוקטובר 2012

    בהתאם למה שבדקתי אין הנחה

    תגובה
  • 18:22, 19 בינואר 2013


    גיא דנה, עו"ד
    ענבר שמואלי, עו"ד
    שמואלי, דנה ושות'- משרד עורכי דין ומגשרים

    http://www.shi-law.co.il/article3/ShowOneArticle.asp?ArticleID=181

    באתר רושמים בסעיף:
    10. אגרת טלוויזיה
    משפחות חד הוריות יכולות להיות זכאיות להנחה הנעה בין 50%-100% מגובה תשלום האגרה.

    ממליצה לבדוק איתן, משערת שיש להן ניסיון בנושא. בהצלחההה

    תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור