חוב לרשות השידר 2008 - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
  • מאיר

    נשלח ע"ימאיר 13:01, 6 בינואר 2015

    היום קיבלתי מכתב מרשות השידור על חוב מ2008. לציין שב-2010 עשיתי איתם הסדר והם בכלל לא דיברו על חובות קודמים ואמרו ש-4שנים אחורהחוב בטל. האם הם יכולים לתבע אותי על חוב 2008?

    השב
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

    מנהל הפורום,מנהל הפורום

    07:49, 8 בינואר 2015

    ''רשות השידור הישראלית (בפירוק) מתכבדת להודיע בזאת לבית המשפט כי לפי חוק השידור הציבורי 11 באוגוסט 2014 סעיף 104 שכותרתו ''הקפאת הליכים'' מיום הפרסום לא ניתן להמשיך או לפתוח בשום הליך נגד הרשות, אלא ברשות המפרק ו בתנאים שיקבע''
    (הנהלת רשות השידור מרכזיה יפו 161 י-ם 5015555 - 02).

    תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור