לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
מוטי לביא

תביעה נגד רשות השידור

במעמד איחודתיקים ותשלום חובות העבר, חתמה זוגתי על אישור לרשות לגבית החשבון המאוחד באמצעות הוראת קבע. עד אלא, שלאחר תקופה יחסית ארוכה שמנו לב שהרשות גובה באמצעות אותה הרשאה, גם בגין חיוב של זוגתי, וגם בגין חיוב שלי. כל נסיונותינו לדרוש מהרשות להפסיק את הגביה הכפולה ולהחזיר את החוב, נענו בלך ושוב, והרשות המשיכה בשלה. כצעד של יאוש, ביטלה רעייתי את הוראת הקבע. כתוצאה, עם דרישת התשלום הראשונה של הרשות, נוצר "חוב" שלנו אליהם. כל דרישותנו שיבצעו קיזוז, או שיחזירו את הסכום שג(נ)בו בגבית יתר נענו שלפי הנוהלים שלהם הם מנועים מלהחזיר לנו את החוב, עד שאנחנו נחזיר את חובנו. והרי היינו שם מלכתחילה. החלטנו לא לשלם מתוך תיקווה שיתבעו אותנו, ואף הודענו על כך לעו"ד מטעמם שפנה באיומים בדרישה לתשלום "החוב" שלנו בתוספות הנהוגות. אלא שבמקום לתבוע אותנו, הבנתי לאחרונה שבלי הודעה מוקדמת או אחרת, הטילו עיקול על הרכב הפרטי שלנו. מחוסר ברירה שילמה אישתי אתמול את מלוא החוב, וכרגע אני מחפש דרך לתבוע את הרשות על כל מעלליה איתנו.

עו"ד סמדר בוכובזה

שיהיה לך בהצלחה

מוטי לביא

מאד מאכזב לחכות כל כך הרבה זמן לתגובה ובסופו של דבר לקבל ברכת הדרך. ציפיתי וקיויתי שתאמרי לי אם יש לי קייס או לא, איך כדאי לי לפעול וכו'.

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום אגרת טלויזיה רשות השידור