התייעצות הוצל"פ רשות השידור - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
  • ישראל

נשלח ע"יישראל 23:33, 14 בינואר 2013

היי נילי, קיבלתי הודעה על חוב ממשרד עורכי דין ומכתב מההוצל"פ. דיברתי עם הנציגים במשרד והם השתכנעו שאני צריך לשלם רק על שנת 2011 319 ש"ח + ריבית והצמדה. אבל כאן זה לא נגמר הם ביקשו שאשלם הוצ' משפט כולל הקרן סכום של 1900 ש"ח. ( סכום דמיוני יחסית לקרן כלומר הם גבו ממני הוצ' גם על שנים שלא הייתי חייב בתשלום שאותם הם ביטלו) לכן הגשתי התנגדות בטענה שאני חייב רק על שנת 2011 ולא על שנים עברו ואני לא מוכן לשלם הוצ' משרד עורכיי דין בסכום של למעלה מ 1500 ש"ח. בקשתי התקבלה בהוצל"פ והמתנתי לדיון בנושא. בינתיים התקיים דיון ללא ידיעתי. כלומר הטענה היא שלא הופעתי בבית המשפט ונשלחה הזמנה לדיון, אבל ההזמנה ציטוט: חזרה בציון לא ידוע. עפ"י תקנה 481 לחוק סדר דין האזרחי מדובר בהזמנה כדין לכן חויבתי בעוד 750 ש"ח הוצ' משפט. והמשך הליכי הוצל"פ. שאלתי היא האם אני יכול להגיש התנגדות נוספת? ואם כן באיזו סיבה? טענה? תקנה? האם אני אמור להגיש שוב תצהיר? איזה טופס דרוש? אני מגיע למצב שהקרן 319ש"ח ואני חייב כבר 2650 ש"ח והכל בגלל שלא קיבלתי זימון בדואר. ברצוני לציין שאני עושה את הכל לבדי עם ייעוץ משפטי דרך פורומים ואין בכוונתי לוותר כי אני יודע שאני כאן הייתי בסדר ואני מתכוון לרוץ שוב ללשכת ההוצל"פ עד שהנושא יגיע לבית המשפט. תודה ישראל

השב
  • 08:39, 19 בינואר 2013

תגיש דחוף בקשה לתיק האזרחי ותטען שלא קיבלת את ההזמנה ואתה מבקש לבטל את פסק הדין ולקבוע מועד דיון חדש

שם הבקשה: בקשה לביטול פס"ד - פרט שם גם את הסיבה שבגינה לא הופעת לדיון וגם את טענותייך מדוע אינך חייב

יש להגיש את הבקשה בצורה של תצהיר, כפי שוודאי עשית בהתנגדות - פעל בדחיפות

תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור