מה חייבים לומר לרשות בטלפון - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
  • יונתן

    נשלח ע"ייונתן 13:37, 15 בינואר 2013

    הי, יש ברשותי מסך גדול בסלון שלא קולט שידורים (אין שום רכיב רדיו במסך והוא לא קולט שום שידורים) ומחובר למחשב (אין לי עידן+ או כבלים). היום התקשרו אלי מרשות השידור כדי לשאול אם יש לי טלויזיה. א. מה הצעד הנכון ביותר לעשות במקרה כזה? ב. (אולי זה לא הצעד הנכון אבל לא הייתי מוכן) עניתי שאין ברשותי מקלט טלויזיה, ובתשובה לשאלת הנציג "גם לא מסך מחשב שמתחבר לדיוידי?" עניתי "הרשות מוסמכת לעסוק במקלטי טלויזיה. לפי סעיף 29 לחוק רשות השידור, אין ברשותי מקלט טלויזיה". מה הצעדים הבאים שעלי לנקוט כדי לוודא שבעוד כמה שנים לא דורשים ממני פתאום אלפי שקלים? תודה! - יונתן (ראיתי בפורום את פס"ד 724128/07 תיק אזרחי)

    השב
  • 17:56, 15 בינואר 2013

    שלום יונתן

    אם אינך מחובר והמכשיר שלך אינו קולט שידורים, אתה אמור לקבל פטור.

    כתוב להם מכתב בדאר רשום או במייל ודרוש את הפטור

    אגב ערוץ 2 עורך כתבה על נושא האגרה, האם תהייה מוכן להתראיין בטלפון (גם בעילום שם את תחפוץ) - אם כן בבקשה צור עמי קשר בדחיפות 08/9948200

    תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור