גביית שכר טרחה , שהגיע מההוצאה לפועל בנוגע לחוב רשות השידור ששולם מזמן. - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
  • צביקה

נשלח ע"יצביקה 16:45, 28 בינואר 2013

הנידון בקשת חוב מההוצאה לפול שהגיעה אלי מעורכת דין, מטעם משרדו של עורכי הדין פרנקל את קורן, שמיצגים את רשות השידור, לאחר ששילמתי את החוב בינואר 2010, לאחר שקראתי ברשת ובעתונות הכתובה שמ21 לינואר , רשות השידור אמורה לגבות 15 שקל פלוס מעמ על דרישה לתשלום חוב לתשלום האגרה. עתה קיבלת י מכתב דרישה לתשלום שכר טרחה בסכום של 1700 שקל, פרטים בהמשך: השאלה הנשאלת, מה קורה עם דרישת עורכת דין מטעם משרדו של פרנק את קורן, על תביעת חוב של שכר טירחה, בסך 1700 קל, שירד ל1200 שקל תוך מסע ומתן קצר, על חוב ששולם לרשות השידור , בינואר 2010, לאחר שפנו אלי מרשות השידור, בהצעה שאינה משתמעת לשני פנים, על מחיקת חובות משנים עברו ,והורדת החוב ל3500 שקל ב10 תשלומים בכרטיס אשראי, בהזדמנות חד פעמית עד סוף החודש, והתחייבות לביטול התראה של משרד העורכי דין פרנקל, בתנאי שהחוב ישולם תוך 48 שעות. נענתי להצעה שילמתי את החוב, ועכשו לאחר שנתים מגיע אלי מכתב מההוצאה לפועל, ממשרד עורכת הדין שעובדת בשביל פרנקל את קורן, על תשלום שכר טרחה של 1700 שקל שירד מהר ל1200 שקל , מבלי שביקשתי, בתנאי שאשלם מידית!אשמח לתשובה מוסמכת בנושא , מעורכת הדין,או ממי שבקיא ומוסמך בנושא.בברכה צביקה וולקן

השב
  • 18:56, 30 בינואר 2013

לא הבנתי א הפניה.

שילמת את החוב והם תבעו אותך על שכר טרחה?

בכל מקרה הגש התנגדות לביצוע תובענה בהוצל"פ במועד

תגובה
  • 19:27, 30 בינואר 2013

אכן כן!
    שילמתי 3500 שקל ב10 תשלו7מים על חובות עבר, צוחשבתי שגרתי את הפרשה ופתחתי דף חדש, אך חברת עורכי הדין, פרנקל את קורן, פנתה להוצאה לפועל ותובעת את אשתי,לאחר שלא הצליחה לסחוט ממני, כי חובות העבר נשלחו על שם אשתי, משום שאני לא נענתי לבקשתם לשלם אגרה, ומכתבים מרשות השידור נשלחו לכתובת הישנה שלפני נישואי, פניתי למחלקת הגביה ברשות השידור, והם בפרוש טענו שאין שום חוב, והדרישה היא כנראה מעורכי הדין שעובדים בשבילם, ומסרו לי את מספר הטלפון, שם אישרו שאין לי חוב מזה שנתי, והדרישה, היא עבור שכר טירחה של משרד עורך הדין על משלוח מכתבי התראה, לא ברור לי האם מדובר על ריבית והצמדה על שליחת מכתב, שהו לא יותר מ100 עד 300 שקל, שצבר ריבית והצמדה בשנתים(ריבית נשך של שוק אפור), או זה שיטת מצליח לא חוקית, מעולם לא פניתי למשרד , לשם הסדר הח8וב, ומעולם לא קיבלתי מהם מכתב התראה, ואת ההסדר החוב עשיתי עם רשות השידור, רק לאחר שפנו אלי מטעמם, בטלפון הנייד שליח, שלא ברור לי איך הגיעו אליו, ודורשים 1700 שקל, שלא כל ניסיון מצידי להתמקח, ערדו ל1200, שגם הוא מחיר גבוה ושרירותי לדעתי, ללא שום פרופרציה, ולא ברור לי האם הוא חוקי כלל, ואודה לך אם תאשרי את הנחתי, ומה על לעשות מיידית בנושא.
    וכיצד עלי לפנות בנוגע לביצוע תובענה בהוצל"פ?
    בתודה מראש
    צביקה

תגובה
  • 18:47, 31 בינואר 2013

גברתי עורכת הדין,נילי שץ, שלום רב !
    ברצוני להבהיר ולחדד את בעייתי, הגיע לאשתי דרישה לפרעון של שכר טרחה, שכביכול מגיע למשרד עורכי הדין פרנקל את קורן, עבור טיפול כביכול על גביית חוב מרשות השידור ששולם על ידי לפני כשנתיים, לאחר שפנו אלי ממחלקת הגבייה של רשות השידור, וטענו, שיש מבצע לזמן מוגבל, של הנחה משמעותית על חיסול של חובות לקשות השידור, בתנאי שהתשלום יתבצע מידית, ואפילו ב10 תשלומים בכרטיס אשראי , עבור קרן וריבית והצמדה מופחתת בכ50 אחוז כמדומני, סגירת החוב, לפני שתוגש לטיפול אצל עורך דין, ו/או הוצאה לפועל.
    הסיכום היה בעל פה, ונשלחה פרוט התשלומים בפקס, ונשלחה קבלה בדואר לאחר שסיפקתי את פרט כרטיס האשראי.
    יש לציין שהדרישה היתה על שם אשתי, אך אני שילמתי, על מנת לחסל את החוב, למען שקט נפשי, ולפתיחת ךף חדש.
    לפני שבועים אשתי קיבלה, דרישה מממשרד עורכי הדין, שהעבירו את הדרישה להוצאה לפועל, שמאיימת בעיקולים קנסות וכל העיוצא בזה.
    התקשרתי לרשות השידור, והם בפרוש אמרו לי, שאין לי שקל חוב, ומסרו לי את מספר הטלפון של משרד עורכי הדין, שאצלם במחשב אין אומנם חוב, אך הדרישה היא עבור שכר טירחה של 1700 שקל מתאריך ינואר 2010, על "הטיפול" כביכול בתיק רשות השידור?
    האם מגיע להם שכר טירחה, על חוב שאני סגרתי בעצמי?
    בתודה מראש
    צביקה

תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור