רשות השידור ביקרו אצלי בבניין וחייבו אותי - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
  • רונה

נשלח ע"ירונה 14:40, 31 בינואר 2013

שלום, 1. לפני כחודש הגיעו לבניין שלי שני אנשים, הם ראו אותי ושאלו אותי אם אני מהבניין, עניתי להם שכן. 2. שאלו אותי אם יש לי טלוויזיה, עניתי להם שיש לי טלוויזיה ישנה. הם שאלו אותי אם יש לי כבלים או ממיר ואמרתי שאין לי. (מה שנכון). 3. ביקשו ממני לחתום על מסמך שהוא מילא ולא הסכמתי. 4. לאחר מכן קיבלתי בדואר חיוב החל משנת 2006 רטרואקטיבי על אגרה. 5. בפועל קיבלתי את הטלוויזיה הזו מהוריי לפני כשנה, מדובר במקלט ישן, אני לא קולטת בו ערוצים בכלל עדיין כי טרם חיברתי את הטלוויזיה. יש לי מקלט DVD ואני רואה בטלויזיה מדי פעם סרטים. 6. בכל מקרה לא היה לי את הטלוויזיה עד לפני פחות משנה. מה אפשר לעשות ?

השב
  • 15:45, 1 בפברואר 2013

כתבי להם מייל ופרטי שם טענותייך!!! דאגי להדפיס את הפניה ואת התשובות שלהם.

תגובה
  • 12:03, 3 בפברואר 2013

לומדים להבא לענות בשאלה כבר בשאלה הראשונה , מה אתה צריך? ולשאלות אחרות זה לא ענינך. טוב מאוד שלא חתמת על כלום. חשוב איפה את רשומה בת.ז. שאת גרה ואז הם מניחים שאם את גרה בדירה פלונית מ 2006 לא יכול להיות שלא הייתה לך טלביזיה . אני מניחה שאת סיפרת להם שאת גרה שם מ 2006 או לפני 7 שנים אחורה הם חיכו.

הסיכוי לשכנע אותם שכל השנים היית בלי טלביזיה נראה לי נמוך תלחמי על ביטול קנסות

תגובה
  • 14:28, 4 בפברואר 2013

שלום אני באותה בעייה כמוך אשמח לדעת מה עשית ואל מי פנית ?תודה

תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור