איך להימנע מאגרה 2013 עם טלוויזיה אנלוגית משובשת - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
  • גמא שבתאי

נשלח ע"יגמא שבתאי 21:30, 4 במרץ 2013

שלום רב, לאחר איום ממשרד פרנקל-קורן שילמתי (בעצתך) חובות משנים עברו - בתקופות בהן היה עדיין שידור אנלוגי.נראה שאכן ויתרו לי על הקנסות. אולם כעת קיבלתי דרישת תשלום ל- 3013. ברשותי מכשיר אנלוגי ישן שגם שיבשתי בו את החיבור ואין לי שום ממיר, עידן+ או אחר. ידוע שהרשות הפסיקה לשדר שידורים אנלוגיים במרס 2011. לפיכך לפי מבחן הפונקציונליות אין לי מקלט עם פוטנציאל קליטה. כתבתי כל זאת לרשות לגבי הדרישה הנוכחית - והחזירו לי מכתב מצולם בנוסח "אוטומטי" שלהם, הגורס כי הם מכירים את הפסיקה מבימ"ש שלום אך אינם מחוייבים אליה, וכי החיוב ע"פ חוק הוא על עצם החזקת מקלט. לטענתי זהו לא מקלט בפועל. מה אוכל לעשות? תודה רבה! גמא.

השב
  • 13:14, 12 במרץ 2013

הי, אני נמצא בדיוק באוטו מצב

האם קיבלת תשובה לשאלתך ?

האם המשכת בהתנהלות מול רשות השידור

תגובה
  • 12:47, 14 במרץ 2013

לא קיבלתי תשובה, נראה שהעו"ד שמנהלת את הפורום בחופשה או משהו?!

תגובה
  • 21:58, 3 באפריל 2013

אני חושב שכדאי לפתוח במחאה נגד זה

אני חושב לפתוח בימים הקרובים עצומה בפייסבוק

נגד תשלום אגרת הטלויזיה . נמאס לעם ישראל להיות

פריירים בואו עזרו לנו להביא למחאה חברתית חדשה

תגובה
  • 15:46, 10 ביוני 2013

היי! אני נמצאת בדיוק באותו מצב. התכתבתי כמה פעמים עם מנהלת סניף ראשון של רשות השדור. כתבתי שיש מסך שלא מחובר לשום דבר ועפ"י פסק דין החדש אני לא צריכה לשלם. קיבלתי תגובה במייל שלא מעניין אותה - את חייבת לשלם וזהו.
    היוםקיבלתי מכתב כבר מעו"ד של רשות השדור עם דרישה לתשלום - 300 ש"ח - התראה אחרונה.
    מה לעשות? למי לכתוב?
    אתם מכירים עו"ד בעניין?

תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור