אי שליחת הודעת חיוב במכוון !!! (הודעת תיקון) - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
  • יהורם

נשלח ע"ייהורם 13:39, 21 באפריל 2013

בטעות נמחקו מספר מילים ושורות מההודעה הקודמת. לאחרונה קיבלנו אני ושכניי (כ-60 במספר), הודעת תשלום הכוללת קנס וריבית. בבירור שערכנו יחד עם בניינים נוספים באזור המגורים, נודע כי רשות השידור במכוון (כן זה התברר ע"י פליטת פה) בשיחה עם עורכת דין במשרד עורכי דין המטפל בנישומים מטעם רשות השידור. ואי לכך שלא נשלחו הודעות מקוריות לחייבים. נשלחה רק התראה הכוללת בקשת תשלום עם הקנס המוגדל. נאמר ונשמע במפורש כי זהו "טריק" חדש (אולי ישן) על מנת להגדיל ההכנסה של הרשות ושל משרד עורכי הדין במיליוני שקלים, בצורה "חוקית" למהדרין, הטענה שאין באי משלוח הודעת תשלום ראשונית פותרת את החייב (מעניין שהודעות החיוב המוגדלות כן הגיעו לכווולם). זהו מעשה נבזה, מכוער וגם לא חוקי, לאחר בירור עם משפטנים. כי מדובר במעשה מכוון ואי משלוח לקבוצה גדולה מאוד של בעלי תשלום ולא במקרה בודד. דרושים מתנדבים להגשת תביעה משפטית ייצוגית. הפעם לא נוותר לעושקים ולבוזזים, הם נוכלים ופושעים כביכול בחסות החוק, אבל לא ינוכו. אשמח לתגובות כאן, ונפעל ליצירת לחץ אדיר גם ברשתות החברתיות, על מנת לעמוד על התופעה הנלוזה. בושה וחרפה למדינה שכך היא עושקת את אזרחיה.

השב
  • 12:14, 22 באפריל 2013

שלום
    זה בדיוק מה שקרה לי השבוע, לא בדקתי עדיין לגבי השכנים,
    מה אפשר לעשות עם זה?

תגובה
  • 17:52, 23 באפריל 2013

גם אני קיבלתי הודעת חיוב באיחור של חודשיים וישר עם הקנס של 30%. צריך לעשות סדר בעניין הזה!

תגובה
  • 22:12, 23 באפריל 2013

שלום

אני מהצפון, ממש בספטמבר שעבר 2013 ניצלתי את ההזדמנות שאני נמצא בבית משפט השלום עכו וירדתי למטה ללשכת ההוצאה לפועל וביקשתי לעשות סריקת תיקים, פשוט לבדוק אם מתנהל נגדי הליך משפטי שלא בידיעתי.

התברר שיש תיק ששייך לרשות השידור, אשר נפתח ע"י עו"ד מכרמיאל, ביררתי את הנושא בבית משפט, התברר שיש מסירה מלאה לי בכתובת שאני לא גר בה מזה 14 שנים.

פניתי לעו"ד ע"מ לברר למי הם מסרו הם התנערו מהתשובה וביקשו ממני שאתן להם כתובת מדוייקת איפה אני גר, אני לא מיהרתי ונתתי להם אינפורמציה, פשוט הודעתי לפקידה כי אני אבדוק את הנושא לעומק.

הפקידה בכל מקרה אמרה כי עד עכשיו הם לא עשו שום פעולה בתיק וכי היא תוציא לי עיכול על הרכב, ואם אני מעוניין להגיע לפשרה היא תיתן הנחה טובה, זה לאחר שאני אמרתי לה כי אני לא גר בכתובת המצויינת במסירה המלאה שהם עשו יותר מ-14 שנים לא אני ולא בני משפחתי ולא הוריי ולא חבריי או קרובי משפחתי.

ניתקתי את השיחה והתייעצתי עם עו"ד, הוא אמר שיכול להיות שהם זייפו את המסירה המלאה, ושכדאי ללכת להוצאה לפועל ולהגיש התנגדות, ע"מ להעביר את הטיפול לבית משפט.

וגם הוא הסביר כי קודם רשות השידור צריכים לשלוח בקשה לתשלום חוב, ואח"כ התראה ואח"כ יכול להיות שאם לא ענית יפתחו לך תיק בהוצאה לפועל, מכל זה שום דבר לא נשלח ואף הודעה על קיומו של תיק בהוצאה לפועל לא התקבל וכי האזרח צריך לנחש את זה בעצמו.

אם באמת הגיעו לכתובת הישנה שלי שליחים ע"מ לבצע מסירה מלאה היו אומרים להם שאני לא גר שם מזה 14 שנים.

מה דעתכם?

תגובה
  • 11:25, 25 באפריל 2013

גם אני עברתי דירה ואיכשהו קיבלתי תשלום מנופח כולל קנס על השנה שלא שילמתי.. שילמתי באמצעות עורך הדין שעסק בתביעה וביקשתי להסדיר את התשלום ל2013. בזה משרד עורכי הדין לא מטפל והפנה אותי ישירות אל משרדי רשות השידור. מאז אני מנסה להשיג מישהו מנסה לשלם באמצעות הטלפון/מייל העניין שאין לי מספר הפקה או סכום ברור לתשלום. גם שלחתי מייל לנקודות הגביה בחיה וטבריה לפי האתר שלהם. לא חוזרים!! עכשיו בטח יש תוספת פיגורין לתשלום שלא קיבלתי מעולם.
    חוסר אונים נגד ממסד והתנהלות לא הגיוניים ולא הגונים.
    מה עושים????

תגובה
  • 10:05, 29 באפריל 2013

גם אני עצבנית בדיוק באותו מעשה נוכלות!!! איך מצטרפים לתביעה הייצוגית??
    האם אפשר לפתוח עמוד בפייסבוק לכך? יהיו המון מצטרפים.
    שירי

תגובה
  • 10:10, 29 באפריל 2013

יהורם צור איתי קשר במייל: shirimann867@gmail.com
    חייבים לפתוח עמוד לכך בפייסבוק. הזעם הציבורי וההזדהות יביאו להצטרפות המוני אוהדים לדף הזה ומשם הדרך קצרה לתקשורת.

תגובה
  • 14:27, 29 באפריל 2013

שלום .אני משלם תמיד את האגרה. השנה לא קבלתי את האגרה. אבל היום קיבלתי לשלם 247 שקלים. דיברתי עם המשרד ונאמר לי במפורש שהם לא חייבים לשלוח!!!!.והתשלום הוא מחובתו של האזרח. כמובן שדרשה תוספת של 30 אחוז הכן נשמע כדבר הזה!!!! צריך להעלות את הנושא הזה גנבה ושוד לאור היום.

תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור