שאלה לחתול :) - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
  • דנה

נשלח ע"ידנה 21:02, 11 בספטמבר 2013

היי חתולי מה נשמע ? עושה רושם שאתה מבין המון. יש לי שאלה אני מחוברת לממיר של יס כבר 8 שנים ומעולם לא שילמתי אגרה ומעולם לא פנו אלי עד לפני שבוע שאז קיבלתי את המכתב שכולם מדברים עליו על הפטור מקנסות. 2 שאלות : 1. האם לדעתך כדאי לי להתחיל לשלם לראשונה בחיי ? (אין לי כוונה להתנתק מחברת יס) 2. במיה ואשלם מה יקרה מעכשיו ? האם אקבל כל שנה דרישה לתשלום או שאני אמורה לשלם כל שנה ביוזמתי ? תודה חתלתול נחמד על התשובה

השב
  • 04:31, 12 בספטמבר 2013

תגובה
  • 17:45, 12 בספטמבר 2013

דנה
    את יכולה לשלם ללא חשש ומורא.
    סמנכ"ל הגבייה, מר. כ"ץ אברהם, חתום על המכתב בו הוא מבטיח שלא יידרשו קנסות או חובות עבר ללא קשר למועד בו רכשתם את המקלט.
    יש כאן הזדמנות נדירה לפתוח דף חדש עם הרשות.
    כל בעל ממיר של יס/הוט/עידן/ממיר פנימי חייב בתשלום אגרה.
    גמר חתימה טובה

תגובה
  • 22:03, 12 בספטמבר 2013

תגובה
  • 12:48, 13 בספטמבר 2013

אברהם כץ חתום בשמן וכן בחתימה שלו שלא ייגבו חובות עבר ללא קשר למועד רכישת המקלט. מה יותר ברור מזה ??
    משלמים פעם אחת 356 שח ונפתרים מכל חובות העבר, הפחדים שמישהו ידפוק בדלת והעיקולים בחשבון הבנק של 7,000 שח.
    לא עדיף לשלם במבצע הזה ?

תגובה
  • 12:50, 14 בספטמבר 2013

עד שזה לא יהיה רשמי מטעם גוף משפטי ואישור דובר אין להאמין לא לאנשי אגף הגביה ולא ליחצ"נים בשמם.

תגובה
  • 16:07, 14 בספטמבר 2013

נראה לך שאני אייחצן מישהו שנוקט בשיטות פסולות לגביית אגרה ??
    אני רק אומר שזאת הזדמנות מצויינת להתחיל לשלם ללא קנסות עבר עקב ההבטחה שהוא חתום עליה.
    לא נראה לי שהוא יפר אותה ובמידה וכן זה לא יעזור לו בבית המשפט !!!!
    איפה ראית שהוא התחמק מתשובה ? תשלח לינק

תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור