האם רשות השידור שולחת כל שנה הודעת תשלום ? - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
  • רפי

נשלח ע"ירפי 15:30, 13 בספטמבר 2013

אני מתכוון לשלם לראשונה בחיי אגרה על סך 356 שח במבצע המיוחד של הרשות ללא קנסות. רציתי לדעת האם החל משנת 2014 אני אקבל כל שנה שובר תשלום או שאני צריך ליזום תשלום ואם כן איך עושים זאת ? תודה, רפי

השב
  • 12:47, 14 בספטמבר 2013

לא ברור כיצד מצפה הרשות כי אדם שרוצה קבלה ברגע התשלום יוכל לשלם גם כאשר לא קיבל כל שובר תשלום.
    החוק אינו דורש מהם לשלוח שובר תשלום אלא מטיל חובת תשלום על האזרח.
    יוזמים תשלום על ידי משלוח מכתב בו מבקשים שישלחו לך טופס/שובר לתשלום או מטלפנים אליהם ומבקשים זאת (אם יש לך סבלנות להמתין שעה שלמה על הקו עד שינתקו לך בכוונה) או שמבקשים מהם טופס הוראת קבע בבנק. זה הם אוהבים וישלחו מהר.

תגובה
  • 13:37, 14 בספטמבר 2013

אז איך זה עובד ? חלק מקבלים וחלק לא מקבלים שובר ?

תגובה
  • 17:50, 14 בספטמבר 2013

לפעמים אחרי ששלחו לאדם הודעות מספר שנים פתאום לא שולחים. הוא התרגל להגיב להודעות. לא מגיעות הודעות תשלום - זה לא בדיוק בראש מעייניו ועיסוקיו השוטפים, לא זוכר בכלל את הענין הזה. והנה הרשות הרוויחה עליו גם את ה"קנס" וגם עוכר הדין שאיתו התקשרה לשם הסחיטה הזו מרוויח משהו. מענין רק מה האינטרס של מי שהחליט לעבוד עם עוכרי הדין הללו ושיטותיהם הנלוזות הלקוחות מדרכי העולם התחתון, ואם יש משהו ש"נופל" אליו בחזרה.

תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור