לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
נוי

תיק אלימות סעיף 333 - חבלה חמורה - וסעיף 335(א)(2)+334 בית משפט השלום

שלום כרגע אני נמצא במעצר בית כבר חודש לאחר 40 יום בבית מעצר ותסקיר מטולה מקצינת המבחן בבית המעצר ויש לי כמה שאלות 1, הדיון הראשוני בתיק נקבע ליום חמישי הקרוב שהוא משהו שנקרא יום מוקד הבנתי שזהו יום של עסקאות, אני כרגע מיוצג על ידי הסנגוריה הציבורית ואני רוצה להחליף ייצוג לעורך דין פרטי, השאלה שלי היא אם אני אבקש זאת בסוף יום המוקד בלי לסגור עסקה (כדי לראות לפחות מה התביעה מבקשת ועל מה הם מוכנים להתפשר) במצב כזה לא יתאפשר לי להגיע שוב בדיון הבא ליום מוקד? יום המוקד לא ידחה לגבי התיק שלי? בגלל שכבר הסניגורית שמייצגת אותי והתביעות דנו בדברים? ומה יהיו ההשלכות אם אני מבקש להחליף ייצוג באותו יום בבוקר? אני חייב להגיע עם העורך דין החדש שמייצג אותי? אני יכול לבקש דחייה על מנת למצוא עורך שייצג אותי? 2 אני בעל עבר פלילי וגם הייתי בבית סוהר אבל התיק האחרון שהורשעתי בו היה לפני שבע שנים ומאז תיקים שנפתחו נסגרו ללא כתב אישום (2 בשבע שנים האחרונות), הגיוני שעל פי עבירות אלה התביעה תדרוש 12-18 חודשים? אין למתלונן נזק שנמשך עד היום או בלתי הפיך כמה חבלות בפנים, הגיוני שהשופט יחזיר אותי לבית סוהר לשנה שנה וחצי על סעיפים כאלה? יש סיכוי להגיע להסדר של 6 חודשי עבודות שירות תנאי וקנס בתור העונש לדעתך?

יאיר רגב עורך דין פלילי

שלום, העבירות אותן ציינת הן עבירות חמורות. יחד עם זאת על מנת לתת לך תשובה מוסמכת עלי לראות את כתב האישום וחלק מהותי מחומר החקירה. הכל תלוי בנסיבות ביצוע העבירה, האם יש איתך נאשם נוסף? מה חלקו? עדיף שתיצור קשר טלפוני בברכה

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום עבירות אלימות