לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
kokoman

עבודה לא חוקית בארה"ב- חייב עזרה

לאחר חיפוש נרחב ברשת לא הצלחתי להגיע לתשובה גם באנגלית, לכן החלטתי לפנות לכאן. שלום רב, אחי הקטן(חייל משוחרר) על סף נסיעה ללוס אנג'לס, והולך לעסוק בשיווק ומכירה של מכונות מזל. ידוע שזה תחום מפוקפק מאוד, ואין הרבה עם מי לדבר הוא נעול שהוא נוסע. כשביררנו איתו מה המשמעות המשפטית, הוא ענה "עבירה חברתית", שהעונש בגינה הוא אזהרה בלבד. לעניות דעתי העונש חמור בהרבה ממה שנאמר לו ואני די חושש לגורלו שם. אשמח אם תוכלו להשיג לי מידע שיוכל למקד אותי, או לחילופין לקשר אותי עם עורכי דין הנמצאים בלוס אנג'לס ובקיאים בחוק המקומי. לפי מה שאני יודע, הימורים מותרים בארה"ב בלאס וגאס . זה ממש דחוף כי הוא נוסע בשבוע הקרוב וחוות דעת מקצועית על שלל ההשלכות המשפטיות אולי יסייעו להוריד אותו מהעץ העקום הזה. תודה רבה, והמשך שבוע טוב.

עמית עכו

שלום, נא ראי קישור לכתבה ב Ynet בעניין. ציטוט שמרכז את האמור בכתבה: "דיפלומטים אמריקנים מבקשים בו להפריך מיתוסים "מרגיעים" לגבי סכנת ההיתפסות בארה"ב, ומסבירים בין השאר כי רוב העצורים בגין עבירות הגירה מועברים לכלא רגיל - "עם רוצחים ואנסים" - ולא למתקן "רך יותר" שמוקצה לעברייני הגירה.". מאד מאד מאד לא מומלץ. שלא יחשוב על זה. ואגב אינני יודע מהי עבירה חברתית. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4085336,00.html

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום רילוקיישן