לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
שני לוי

פניית הנחת סטודנט שלא טופלה

שלום, אני סטודנטית המתגוררת בחיפה, בסוף שנת 2014 הגשתי בקשת הנחה לארנונה לשנת 2015 עת שהתקבלו כל המסמכים על ידי עיריית חיפה (ויש בידי אסמכתא לכך), לא טופלה הבקשה. מאז אני מקבלת חיובי ארנונה מלאים ללא הנחת סטודנט, לכן פניתי למחלקת הגבייה שוב, הם ביקשו שאשלח להם את הטפסים שוב, שלחתי (וגם על כך יש לי אסמכתא), ועדיין, לא טופלה בקשתי. כשפניתי בתחילת החודש לאגף הארנונה - קיבלתי הודעה כי הם שלחו אלי בקשה (בסוף חודש מרץ) לשליחת המסמכים מחדש - אך זו לא הגיעה אלי. יש לציין שדווקא חיובי הארנונה מגיעים כסדרם ללא כל בעיה (הם טוענים שהם שלחו את הבקשה המחודשת למסמכים - אך היא לא הגיעה) איני יכולה לשלם את סכום הארנונה המלא משום שאני סטודנטית. מה עלי לעשות? המון תודה, שני לוי

דוד

תפני לממונה על תלונות הציבור בעירייה. זהו תפקידו - לוודא שעובדי העירייה יטפלו בפנייתך בהקדם. מנסיון זה עובד

נמרוד לנגר, עורך דין

גם הפסיקה כמוך לא אוהבת חיובים רטרואקטייביים כתבי השגה על החיוב הרטרואקטיבי ונסי להמנע מהגעה לבית משפט על סכום כה זעום אך אם אין ברירה .. ניתן לפנות לבית המשפט בנושא.

נמרוד לנגר, עורך דין

עלייך לכתוב למנהל הארנונה ולבקש פגישה מיידית איתו. להסביר לו את כל הדברים ולשמוע מה הוא אומר ויפה אם יוציא לך סיכום פגישה בנושא. את מכתב למנהל הארנונה (לפני הפגישה) תכתבי את מבקר העירייה וראש העירייה. אשמח לשמוע אם בעייתיוך יפתרו בהמשך

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום ארנונה