לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אורה

הנחה בארנונה לפי גובהה הכנסה

שלום רב אני אם חד הורית ל3 ילדים בשנת 2014 הכנסותיי החודשיות הכספיות היו בין 4000 ל- 5500 ש"ח נטו בחודש כולל מזונות ותקופת אבטלה שבא קיבתי דמי אבטלה, שנה שעברה 2013 קיבלתי הנחה בארנונה 50 אחוז למרות שהייתי צריכה לקבל יותר העדפתי לוותר אחרי שחוויתי חוויות מתישות וראיתי עם מי יש לי עסק. גם השנה בינואר 2014 בקשתי מהעירייה שלי ( אני לא מציינת את שמה בכוונה, שלא תמשיך להתנכל אלי יותר מהרגיל) הנחה לפי גובהה הכנסה, נתתי 3 תלושי שכר על חודשים 10 11 12 וחשבון עובר ושב כמתבקש, אך הם כל פעם ביקשו מסמך כמו כתובת ילדים ממשרד הפנים למרות שהילדים שלי כבר שנתיים בגן עירייה, וכל מני אישורים מביטוח לאומי תלשי שכר לכל שנת 2014 וכ"ו ובכך הם עיכבו את הזמן ונתנו לי הרגשה שרק אם אני יביא את המסמך הדרוש אני יקבל הנחה ולאחר חצי שנה של טיפול ולאחר שליחת כל המסכים והאישורים שהם ביקשו.להפתעתי הגיע מכתב דחייה שכתוב בו 299 שלפי הקרטריונים אני לא זכאית לשום הנחה בלי שום הסבר, אני התעקשתי לקבל הסבר למרות שאף אחד לא רצה לתת, כי זה היה תמוהה בעיניי גובהה ההכנסה שלי כן מזכה לפי הטבלה. עד לאחרונה 7 חודשים מהבקשה שלי קיבלתי תגובה שאומרת"על מנת להמשיך טיפול בבקשתך הנך נדרשת להמציא אישור תקופות עבודה מביטוח לאומי" . למרות שהבאתי את כל תלושי השכר של שנת 2014 הם רוצים דברים ממני שאני לא מבינה מדוע והאם יש להם זכות ובכלל מה אומרת הבקשה שלהם? אשמח לקבל תגובה לעניין זה תודה.

נמרוד לנגר, עורך דין

לעניין הנחות גשי למועצה ודברי ישירות עם מנהל הארנונה נראה כי ייטיב להסביר לך ישירות היכן הדברים עומדים nimilanger@gmail.com 0523259284 www.nlanger.co.il נמרוד לנגר, עורך דין

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום ארנונה