לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
דבי

הוצלפ

היי יש לי מס תיקים 1 לבנק והשאר פרטיים מלפני 13-15 שנה בערך... בערך לפני 10 שנים עשיתי איחוד תיקים ושילמתי רק בערך שנה!! מאז לא שילמתי כלום מלבד 1-2 תיקים ששילמתי לנושים שפנו אליי ישירות דרך עוד...אציין כי החוב מאוד תפח ולפני 3-4 שנים עמד על בערך 120000 שח כולל ריביות! נודע לי שלא מזמן האיחוד פורק והתיקים לא מאוחדים! אציין כי אני בת 39 נשואה חצי שנה עם 2 ילדים(3+9) כאשר הבכור נכה 100% ומוכר בביטוח לאומי!! אני מקבלת עבורו קיצבה וכן בעלי היה עצמאי עד לפני מס חודשים וסגר את העסק עקב 2 תאונות עבודה וכרגע מובטל! האם יש חוק התיישנות? האם אני יכולה לצאת לטיול בחול אם יהיו לי ערבים שאחזור? מה זה פשיטת רגל? מה מקנה לי ואיך אפשר להוריד משמעותית את החוב? תודה

סמדר בוכובזה עו״ד

היי דבי אכן שאלתך בהחלטת רומזת לכך שאולי ראויי להפנות אותך להליכי פשט״ר שם החובות עתידים להימחק בתוך שנים בודדות עם קבלת ההפטר. לגבי תיק איחוד הוא רק מאחד תיקים ותכלס אין התיישנות ,,, 30 שנה לפס״ד שמבוצע בהוצלפ מהליך להליך... השאלה האם הסדר עשוי לעניין אותך תלוי מי הנושים: נושה כמו בנק שונה לחלוטין מנוחה רגיל וכן אפשר להוריד ריביות ואת החוב בצריך עיון ממליצה ביותר לייעוץ

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום הוצאה לפועל