• 18 בפברואר 2014

  נוכלות של סוכן הגירה

  שלום רב,
  בתאריך 17.01.2014, אני ואישית ועוד חבר נוסף פנינו לחברה שנקראת סי.אן אימיגריישן שנותנת שירותי הגירה לקנה ואוסטרליה. הוזמנו לפגישה מאחר ולטענתם אינם מוסרים מידע בטלפון. מרגע הראשון עוד לפני שכמעט הסוכן התחיל לדבר הוא דרש שנשלם לו 500 ₪, כאשר שאלנו על מה, מה לא נאמר לנו לפני הפגישה כי יש לשלם 500 ₪ שבינתיים לא ברור על מה. הסוכן הסביר כי התשלום הוא עבור הבדיקה לסיכויים להגירה וציין זאת מספר פעמים מאחר ושאלנו מספר פעמים גם כן. רק לאחר ששילמנו. וביקשנו מספר פעמים נתן לנו הסוכן מספר הסברים כלליים בגין התהליך הכלל תשלום של 30 אש״ח בגין השירות (מה שנראה לי שחשוב לציין לפני שדורשים את התשלום עבור הבדיקה). יום עסקים למחרת כאשר טרם הצגנו את כל המסמכים הנדרשים וטרם בוצע כל פעולה מצדם ב-8:00 בבוקר פניתי לסוכנות וביקשתי לא לבצע את הבדיקה ולקבל את כספי בחזרה. לאחר כשבוע וחצי חזר אלי הסוכן וציין כי את הכסף הם לא מחזירים והכסף נגבה על זמנו היקר ואיזה חוצפה יש לי בכלל לבקש את הכסף ושלא אפנה יותר בנושא. חשוב לציין כי יש בידי הקלטה של השיחה כמו כן הקלטה של שיחה נוספת שבה נאמר מספר פעמים ע״י הסוכנות כי הפגישה היא חינם והתשלום נגבה אך ורק עבור הבדיקה.
  האם אני יכול לעשות משהו במקרה זה?
  פרט נוסף, מבדיקה שערכתי לגבי הגירה לאסטרליה יכול לעסוק אך ורק מי שיש לו רשיון מטעם הרשות להגירה האוסטרלית, שלסוכנות זו אין.
  תודה מראש
  ולאד ברצ׳ינסקי

  18 בפברואר 2014
 • 16 במאי 2015

  נוכלות של סוכן הגירה

  טוב ששילמת רק 500 ש"ח. אנחנו התפתינו ושילמנו את ה 30 אלף. אחרי התשלום, מסבירים לך שיש עוד מלא תשלומים (לנו יצא עוד כ 12000) למבחנים, תעודות יושר מחו"ל על תקופות ממושכות (חצי שנה) וטיפול בתיק מהצד הקנדי.
  עכשיו אנחנו חושבים לתבוע כי יש לנו את כל ההבטחות שלהם מוקלטות (הם בפירוש אמרו שלא יהיו עוד שום תשלומים מחוץ ל 30 אלף).
  אז תרגיש טוב עם עצמך- לפחות נעקצת רק ב 500 ש"ח.

  16 במאי 2015
 • 8 באוגוסט 2014

  נוכלות של סוכן הגירה

  וואו! זה כל כך דומה למה שקרה לנו עם אותה חברה! מה היו מעשיך אחר כך? יש לי פגישה שניה איתו ועוד חודש, אבל יש לי הרגשה שצריך לעבור לעורך דין אחר. אתה יכול להמליץ על מישהו?

  8 באוגוסט 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?