חברת הדברה "טבע הדברות" לקחו כסף ואין תוצאה - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • טניה

נשלח ע"יטניה 23:06, 25 ביוני 2012

שלום.. לפני כה חודש פניתי לחברת הדברה "טבע הדברות." בתור בנאדם לא מומחה הסברתי לנציגה את הבעיה של הג'וקים בבית.. נציגה קבע לי תאריך ושעה . נציגה ביקשה ממני להזיז את כל החפצים מהפנלים.. כמובן עשינו לפי ההוראות. שזה גרם לבלגן.. בנוסף לזה יש לי תינוקת בת 5 חודשים שגם אותה הייתי אמורה להוציא מהבית.. הגיע מדביר בתאריך שקבענו .. ראה פחות או יותר איזה סוג ג'וקים מסתובבים בבית.. עשה הדברה והלך.. יום למחרת חזרנו הביתה.. ישר סמנו לב לזה שג'וקים עדיין מסתובבים.. יום למחרת התקשרתי לחברה אמרתי להם שהג'וקים עדיין מסתובבים. בחברה הסברו לי שזה בסדר ככה זה אמור להיות הם יוצאים עכשיו מכל המקומות ובורחים החוצה.. טוב.. כמובן קבלתי תשובה סיכמנו גם שאם בעיה תמשך החברה תשלח תיקון.. בהמשך אותם שבועיים המצב שלנו עם ג'וקים יחמיר הם פשוט הסתובבו בבית בכמויות לא נורמאליות.. התקשרתי לחברה שוב , נציגה קבע לי תיקון... לעוד שבוע.. יום לפני שוב התחלתי להכין בית להדברה שזה אומר שוב להזיז דברים במיוחד שיש לי תינוקת בבית זה ממש גרם לי לאי נחות. בזמן שהזזתי דברים ראיתי שיש ממש אבל ממש הרבה ג'וקים אז החלטתי להתקשר לחברה לבקש מהם שיעשו ריסוס ממש טוב כי זה ממש לא ההגיוני שאחרי ריסוס מצב כזה גרוע.. נציגה שאלה אותי אל הג'וקים שאני אתאר לה אותם.. אחרי תיאור שנתתי היא אמרה שזה סוג ג'וקים גרמני שהחומר שהם משתמשים להדברה לא עובד אל ג'וקים גרמנים . שאם אני רוצה הם יכולים להמליץ אל ג'ל מיוחד שפוטר את הבעיה בתוספת תשלום של 180 ש"ח לכל חדר. שימו לב:.. לא שאלו אותי כאלו שאלות ביום הזמנה ראשונה חברה שמתמחה בזה חייבת לשאול.. וגם מדביר איש מקצוע שראה את הג'וקים היה צריך להבחין בזה.. וישר להמליץ אל החומר הנדרש לטיפולים בג'וקים מסוג זה. בהמשך לשיחתנו עם נציגה אמרתי לה שזה ממש לא בסדר שאחרי שהם לקחו לי כבר כסף הם מסברים לי אל אפשרויות , שלדעתי היא אמורה לזכות אותי בכסף שחיובו ולחייב מחדש אל הדברה מתאים למצב שלי.. נציגה בשם אורלי סיכמה איתי לנסות לעשות שוב הדברה רגילה, ואם זה לא יסתדר אז נבדוק מה נעשה בהמשך.. אחרי שיחה המשכתי להזיז חפצים בבית עשיתי את זה לבד כי בעלי איש צבא וסגר בצבא. באותו ערב.. למחרת יגיע איש הדברה שוב ראה את הג'וקים פשוט המשיך עם הדברה רגיל.. ושוב אותו סיפור חוזרים למחרת הביתה ג'וקים חוגגים וזה אחרי הדברה שנייה.. יום למחרת התקשרתי שוב לחברה לדבר עם אורלי שיבטיחה לי שאם בעיה תמשך היא תדאג לפתור לי אותה. אורלי לא הייתה דברה איתי נציגה בשם עינת שאמרה לי דבר חדש.. שלא משנה כמה הדברות הם יעשו ג'וקים יישארו ואם אני רוצה אני צריכה לשלם עוד 180 ש"ח עבור ג'ל.. ניסיתי להסביר שנציגה ראשונה יבטיחה לי משהו אחר .. אבל עינת פשוט לא הייתה מוכנה לשמוע.. לאחר ויכוח ארוך היא עשתה לי הנחה אל ג'ל במקום 180 ש"ח ל150 . למה שאמרתי לה שאני אדבר עם בעלי אבל זה ממש לא בסדר שהם לא מסבירים דברים האלו בהתחלה שאני מאוד מאוכזבת מהשירות ולא אמליץ אל החברה.. למה שהיא ענתה לי "את יודעת מה אני לוקחת מילים חזרה . תשלמי 180 ש"ח" הייתי בהלם.. אחרי הכול עוד עושים לי דווקות.. הרגשה מאוד לא נעימה... יחס כזה עוד לא קבלתי.. התקשרתי לבעלי ממש רועדת מעצבים .. גם הוא יתקשר לחברה אחרי ויכוח קצר , נציגה פשוט נתקע לו טלפון בפנים (חשוב לציין שבעלי דיבר איתם מאוד יפה וציפה להבנה אבל גם אותו יצליחו להשפיל... שוב ניסיתי להתקשר לחברה כדי לנסות לדבר עם הנהלה וגם לי נתקע מישהי בשם זהבית... באמת באמת שזה עבר את כל הגבולות.. מרגישה שעבדו אלי בצורה מאוד מגעילה.. גרמו לי להרבה עצבים .. אני אימא טרייה שגם ככה מספיק לי בחיים דאגות .. אבל יחס ככה עוד לא קבלתי.. אני מאוד מבקשת לעזור לי

השב
  • 13:56, 26 ביוני 2012

טניה שלום,

את יכולה להגיש תביעה לבית המשפט לתביעות קטנות, במסגרתה תתבעי החזר הסכום ששילמת עבור ההדברה (בשל כישלון תמורה) + פיצוי על עוגמת הנפש שנגרמה לך עקב המקרה.

בברכה,

תגובה
  • 15:20, 26 ביוני 2012

תודה אל מענה..

תגובה
  • 20:44, 27 ביוני 2012

יצא לי לפגוש את אחד הבעלים אני אדבר איתו אני מקווה שזה יסתדר.
    אלעד אורי-ג'וק בראש הדברה נכונה
    www.jukbarosh.com

תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.