פציעה מפסולת של העיריה - פורום נזיקין ותאונות

שאלה חדשה
  • מקסים סקובלב

נשלח ע"ימקסים סקובלב 07:56, 18 במאי 2016

במהלך טיול עם הכלב בשישי בערב בתאריך 6.5.16 , נתקלתי עם הרגל בענף של עץ דקל אשר נגזם ע"י העיריה והושאר על המדרכה במקום חשוך ולא מסודר , בגלל המיקום של הענף ואי פינוי פסולת מסוכנת זו נתקלתי עם הרגל באחד הענפים ונכנס לי אחד הקוצים לכף רגל שמאל עד הגיד(מצ"ב תמונה). הובהלתי לבית חולים ע"י עובר אורח אשר הסיעה אותי ברכבו, ונאלצתי לעבור צילומים על מנת לאבחן את עומק החדירה והתברר שזה פגע בגיד של כף רגלי ולקבל זריקות הרדמה בכף רגל על מנת שיוכלו להסיר את הקוץ ולאחר מכן זריקות חיטוי לתוך הנקב שנותר לי ברגל, עקב כך לא יכלתי להגיע למקום עבודתי למשמרת בשבת וזה פגע בכשירות שלי במקום עבודתי עקב הכאבים שנותרו לאחר הפגיעה . (אי יכולת ביצוע בוחן כושר הכולל ריצה ). מיותר לציין שיממה לאחר מכן הגיזום עדיין היה מונח על המדרכה, והמפגע הזה פונה רק ביום ראשון (כעבור יומיים) הכל מצולם ומתועד. להלן תמונה: https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/13220593_1280726755289818_6498527015864975721_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

דותן לינדנברג - משרד עורכי דין,מנהל הפורום

08:13, 18 במאי 2016

לפי המתואר קיימת התרשלות לכאורה של העיריה שגרמה לנזק ועולה הרושם שנמיתן לבחון עילת תביעה.,

תגובה

הפורום עוסק בתביעות נזיקין במקרים של תאונת דרכים, תאונת עבודה, פגיעה במקום ציבורי, נזקי גוף, פיצויים, אחוזי נכות.