• 25 ביוני 2012

  חברת הדברה "טבע הדברות" לקחו כסף ואין תוצאה

  שלום.. לפני כה חודש פניתי לחברת הדברה "טבע הדברות."
  בתור בנאדם לא מומחה הסברתי לנציגה את הבעיה של הג'וקים בבית.. נציגה קבע לי תאריך ושעה . נציגה ביקשה ממני להזיז את כל החפצים מהפנלים.. כמובן עשינו לפי ההוראות. שזה גרם לבלגן.. בנוסף לזה יש לי תינוקת בת 5 חודשים שגם אותה הייתי אמורה להוציא מהבית.. הגיע מדביר בתאריך שקבענו .. ראה פחות או יותר איזה סוג ג'וקים מסתובבים בבית.. עשה הדברה והלך.. יום למחרת חזרנו הביתה.. ישר סמנו לב לזה שג'וקים עדיין מסתובבים.. יום למחרת התקשרתי לחברה אמרתי להם שהג'וקים עדיין מסתובבים. בחברה הסברו לי שזה בסדר ככה זה אמור להיות הם יוצאים עכשיו מכל המקומות ובורחים החוצה.. טוב.. כמובן קבלתי תשובה סיכמנו גם שאם בעיה תמשך החברה תשלח תיקון.. בהמשך אותם שבועיים המצב שלנו עם ג'וקים יחמיר הם פשוט הסתובבו בבית בכמויות לא נורמאליות.. התקשרתי לחברה שוב , נציגה קבע לי תיקון... לעוד שבוע.. יום לפני שוב התחלתי להכין בית להדברה שזה אומר שוב להזיז דברים במיוחד שיש לי תינוקת בבית זה ממש גרם לי לאי נחות. בזמן שהזזתי דברים ראיתי שיש ממש אבל ממש הרבה ג'וקים אז החלטתי להתקשר לחברה לבקש מהם שיעשו ריסוס ממש טוב כי זה ממש לא ההגיוני שאחרי ריסוס מצב כזה גרוע.. נציגה שאלה אותי אל הג'וקים שאני אתאר לה אותם.. אחרי תיאור שנתתי היא אמרה שזה סוג ג'וקים גרמני שהחומר שהם משתמשים להדברה לא עובד אל ג'וקים גרמנים . שאם אני רוצה הם יכולים להמליץ אל ג'ל מיוחד שפוטר את הבעיה בתוספת תשלום של 180 ש"ח לכל חדר.
  שימו לב:.. לא שאלו אותי כאלו שאלות ביום הזמנה ראשונה חברה שמתמחה בזה חייבת לשאול.. וגם מדביר איש מקצוע שראה את הג'וקים היה צריך להבחין בזה.. וישר להמליץ אל החומר הנדרש לטיפולים בג'וקים מסוג זה. בהמשך לשיחתנו עם נציגה אמרתי לה שזה ממש לא בסדר שאחרי שהם לקחו לי כבר כסף הם מסברים לי אל אפשרויות , שלדעתי היא אמורה לזכות אותי בכסף שחיובו ולחייב מחדש אל הדברה מתאים למצב שלי.. נציגה בשם אורלי סיכמה איתי לנסות לעשות שוב הדברה רגילה, ואם זה לא יסתדר אז נבדוק מה נעשה בהמשך.. אחרי שיחה המשכתי להזיז חפצים בבית עשיתי את זה לבד כי בעלי איש צבא וסגר בצבא. באותו ערב.. למחרת יגיע איש הדברה שוב ראה את הג'וקים פשוט המשיך עם הדברה רגיל.. ושוב אותו סיפור חוזרים למחרת הביתה ג'וקים חוגגים וזה אחרי הדברה שנייה.. יום למחרת התקשרתי שוב לחברה לדבר עם אורלי שיבטיחה לי שאם בעיה תמשך היא תדאג לפתור לי אותה. אורלי לא הייתה דברה איתי נציגה בשם עינת שאמרה לי דבר חדש..
  שלא משנה כמה הדברות הם יעשו ג'וקים יישארו ואם אני רוצה אני צריכה לשלם עוד 180 ש"ח עבור ג'ל.. ניסיתי להסביר שנציגה ראשונה יבטיחה לי משהו אחר .. אבל עינת פשוט לא הייתה מוכנה לשמוע.. לאחר ויכוח ארוך היא עשתה לי הנחה אל ג'ל במקום 180 ש"ח ל150 . למה שאמרתי לה שאני אדבר עם בעלי אבל זה ממש לא בסדר שהם לא מסבירים דברים האלו בהתחלה שאני מאוד מאוכזבת מהשירות ולא אמליץ אל החברה.. למה שהיא ענתה לי "את יודעת מה אני לוקחת מילים חזרה . תשלמי 180 ש"ח"
  הייתי בהלם.. אחרי הכול עוד עושים לי דווקות..
  הרגשה מאוד לא נעימה... יחס כזה עוד לא קבלתי.. התקשרתי לבעלי ממש רועדת מעצבים .. גם הוא יתקשר לחברה אחרי ויכוח קצר , נציגה פשוט נתקע לו טלפון בפנים (חשוב לציין שבעלי דיבר איתם מאוד יפה וציפה להבנה אבל גם אותו יצליחו להשפיל... שוב ניסיתי להתקשר לחברה כדי לנסות לדבר עם הנהלה וגם לי נתקע מישהי בשם זהבית... באמת באמת שזה עבר את כל הגבולות.. מרגישה שעבדו אלי בצורה מאוד מגעילה.. גרמו לי להרבה עצבים .. אני אימא טרייה שגם ככה מספיק לי בחיים דאגות .. אבל יחס ככה עוד לא קבלתי.. אני מאוד מבקשת לעזור לי

  25 ביוני 2012
 • 30 באוגוסט 2012

  חברת הדברה

  ביוני 2012 פניתי לחברה טבע הדברות והזמנתי שרות ריסוס,קבו איתי ב26/06 וחיבו אותי ב-190 ש"ח
  אחרי בטיפול שנעשה,עדיין בית מלא ג'וקים,התקשרתי כעבור חודש ימי,ואז נאמר ,כדי ליתפטר מהג'וקים אני צריכה לדלם עוד 150 ש"ח עבור איישו ג'ל-שלא הייה מדובר עלו קודם,ז.א. שהטיפול עולה כבר 340 ש"ח-כמובן לא הסכמתי. וקבו פגישה שניי-כמובן הייתי צריכה לבזבז זמן,לשחרר מקום ולנקום פעם שניה
  וגם אחרי טיפול שני הבית מלה ג'וקים,כמו שהייה קודם.לא ברור איזה "חומר" הם משתמשים ,שהבית מוצב בג'וקים ונמלים
  אני לא ממליצה לפנות לחברה טבע הדברות אם רוצים להתפטר מהג'וקים ומבקשת עזרתכם בנושה הנ"ל
  תודה מראש

  30 באוגוסט 2012
 • 1 ביולי 2012

  חברת הדברה "טבע הדברות" לקחו כסף ואין תוצאה

  טניה שלום,

  אנא התייעצע בפורום צרכנות.

  בברכה,

  1 ביולי 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?