בקשת הפטר - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • גלית

  נשלח ע"יגלית 09:50, 25 באפריל 2013

  שלום אני פושטת רגל בתאריך 9/2/11 קיבלתי צו כינוס ו27/9/11 הוכרזתי פושטת רגל אני משלמת את השוברים ושולחת דוחות אך לצערי נפלתי על מנהלת מיוחדת ממש קשה בלשון המעטה אם יוצא לי שאני משלמת באיחור של חודש שובר היא כבר מבקשת צוי מאסר וביטול הליכים ! אני מאוד רוצה כבר להגיש הפטר הגשתי בקשה באופן עצמאי לבית המשפט והצעתי סכום של כסף ובית המדפט העביר לתגובה שלה ואז זה נדחה הגעתי למסקנה שאאני לא יכולה עליה וחייבת עו״ד בשביל זה שאלתי היא : האם לדעתך מוקדם מידי להפטר ? שכחתי לציין שכל החובות שלי הם בסך 240000 שח והתביעות חוב שלי כמעט 100000 ש״ח השאלה השניה כמה עלי להציע בכדי שיישמע הגיוני וסביר כמובן שאם ייש לי יכולת לזה תודה מראש

  השב
 • 08:02, 28 באפריל 2013

  גלית שלום

  אין מועד נכון להגשת בקשת הפטר.

  צריך לשכנע את בית משפט כי, ההסדר שאת מציעה הוא סביר.

  הייתי ממליץ לפנות לעו"ד שישוחח עם המנלת המיוחדת, ועם נציג הכנר על מנת לגבש הסכמה ולערוך בקשה מסודרת להפטר
  את מוזמנת ליצור קשר

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.