מוסל יעקב-עו"ד ונוטריון

18
שנות נסיון

אנגלית, עברית

הגורן 25, יבנאל

עו"ד יעקב מוסל, משרד עורכי דין ונוטריון, עוסק בתחום המקרקעין, עם דגש על מקרקעין במושבה יבנאל. המשרד עוסק בחוזי מכר של קרקעות חקלאיות, מגרשים למכירה לצורכי בנייה ועוד. המשרד מטפל במגוון נכסים, לרבות בקרקעות חקלאיות במושבה יבנאל ובבקעת יבנאל, וכן באזורים צפונית לפורייה עילית.

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

יעקב מוסל, משרד עורכי דין ונוטריון, עוסק בתחום המקרקעין, עם דגש על מקרקעין במושבה יבנאל. המשרד עוסק בחוזי מכר של קרקעות חקלאיות, מגרשים למכירה לצורכי בנייה ועוד. המשרד מטפל במגוון נכסים, לרבות בקרקעות חקלאיות במושבה יבנאל ובבקעת יבנאל, וכן באזורים צפונית לפורייה עילית.

 

במקור עסק המשרד בנושאים אזרחיים מגוונים, אך בשנת 1999 העביר עו"ד מוסל את משרדו למושבה יבנאל מסיבות אישיות. משנת 1999 משמש המשרד כמשרד בוטיק, התואם את הצרכים של תושבי יבנאל ושל רוכשי מקרקעין במושבה – הן מהארץ והן מחו"ל . 

 

ההתמחות העיקרית של המשרד בשנים האחרונות הינה בתחום המקרקעין במושבה יבנאל, ועו"ד מוסל הינו הכתובת הטובה ביותר למי שמחפש מגרשים למכירה בצפון בכלל וביבנאל בפרט. המשרד עובד עם כל סוגי הנכסים, לרבות מגרשים למכירה, משקי עזר, נחלות חקלאית, קרקע חקלאית וכיוצא באלה. הטיפול כולל איתור קונה או מוכר, ניהול משא ומתן וטיפול משפטי בחוזה המכר – עו"ד מוסל מלווה את הלקוח לאורך כל שלבי העסקה, עד להשלמת המכירה ורישום הקונה בטאבו כבעלים החדש . 

 

ה"אני מאמין" של עו"ד יעקב מוסל: דווקא הדברים הקטנים , והאנשים "הקטנים" – הם לעיתים רבות הגדולים והחשובים בחיים...