נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד נעמה אריאל

עו"ד אריאל נעמה
25
שנות נסיון
עברית
עברית
הסדנא 13, רעננה
הסדנא 13, רעננה

עו"ד נעמה אריאל חברה בלשכת עורכי הדין ובאיגוד הנוטריונים, והיא מנהלת כבר למעלה מ- 30 שנה משרד פרטי ברעננה, המספק מענה משפטי נרחב בתחומים: דיני משפחה, משפט אזרחי, נדל"ן, עסקאות מכר ותמ"א 38 (בדגש על ייצוג הדיירים מול היזמים והקבלנים). עו"ד אריאל גם חברה בוועדת ההיגוי הארצית של לשכת עורכי הדין העוסקת בהתחדשות עירונית ותמ"א 38.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי דין נעמה אריאל מתמחה כבר למעלה מ- 20 שנה בתחום המשפט האזרחי, ובדגש על תחום המקרקעין – עסקאות נדל"ן, תמ"א 38 וייצוג בעלי דירות מול קבלנים או יזמים, שכירות, פינוי מושכרים, עסקאות מתנה ועוד.

 

 לפני כ- 5 שנים, משרדנו, אשר דוגל בזריזות ובחדשנות, היה בין החלוצים בתחום התמ"א 38, והחל להתמחות בעסקאות מסוג זה. צברנו לאורך השנים ניסיון עשיר בייצוג דיירים מול קבלנים ויזמים, בניהול משא ומתן מולם ובליווי הדיירים עד לסיום המוצלח של הפרויקט.

 

 אנו מייצגים בעלי דירות  ביותר מ- 30 פרויקטים של תמ"א 38 בכל אזור המרכז וגוש דן. המשרד צומח ומחזיק בצוות מתוגבר, על מנת להבטיח שכלל לקוחותינו ייהנו מיחס אישי ומשירות קשוב ויקבלו את המסירות המלאה, הדרושה בביצוע עסקאות בתחום הנדל"ן ובדגש על פרויקטים של תמ"א 38.

 

 
לתיאום פגישה ללא עלות ולקבלת פרטים נוספים, ניתן ליצור קשר עם המשרד. נשמח לעמוד לשירותכם וללוות אתכם במקצועיות לאורך כל הדרך.

ראיונות וידאו

עו"ד נעמה אריאל

מה צריך לדעת לפני שנכנסים לדיור מוגן?

עו"ד נעמה אריאל

מה צריך לדעת עם רכישת דירה מיזם ללא היתר?

חדשות המשרד

 • החלטה תקדימית של הוועדה המחוזית לתו"ב - במסגרת יישום תמ"א 38, שטח הממ"ד יהיה גדול ויגיע לקצה המגרש

  19.10.2017 open news close news

  החלטה תקדימית בוועדה המחוזית לתכנון ובניה מהווה בשורה לתושבי רעננה והסביבה, ועשויה להוות סנונית ראשונה לתמריצים ליזמים ולבעלי דירות המעוניינים ביישום תמ"א 38. הוועדה המחוזית קיבלה ערר, וקבעה תקדים - החלטה שונה מההחלטות המקובלות של וועדות תכנון ובנייה ברחבי ישראל.

  עו"ד נעמה אריאל ייצגה את היזמים ואת דיירי הבניין (ברחוב חנקין ברעננה), והגישה בשמם ערר על החלטת וועדה מקומית לתכנון ובנייה שהגבילה את גודלם של חדרי הממ”ד בדירות החדשות. 

  הערר החשוב התקבל, ונקבעה החלטה תקדימית, לפיה ממ"דים שייבנו על ידי היזמים, כחלק מההטבות הניתנות לדיירים המשתתפים בפרויקט תמ"א 38, בבניין מגוריהם, ייבנו על פני שטח גדול ולא יוגבלו לקו האפס. כלומר: בפועל, שטח הממ"ד יהיה גדול (9 מ"ר ולא 5 מ"ר) ויגיע עד לקצה המגרש. 

  תקדים זה יוכל לשמש את הדיירים והיזמים באזור רעננה והשרון ובאזורים אחרים ברחבי המדינה, כשישמש חיזוק לטענותיהם  ויאפשר מיצוי מקיף ונרחב של זכויות הבנייה במסגרת פרויקטים של התחדשות עירונית.