עו"ד נעמה אריאל

21
שנות נסיון

עברית

הסדנא 13, רעננה

עו"ד נעמה אריאל חברה בלשכת עורכי הדין ובאיגוד הנוטריונים, והיא מנהלת כבר למעלה מ- 30 שנה משרד פרטי ברעננה, המספק מענה משפטי נרחב בתחומים: דיני משפחה, משפט אזרחי, נדל"ן, עסקאות מכר ותמ"א 38 (בדגש על ייצוג הדיירים מול היזמים והקבלנים). עו"ד אריאל גם חברה בוועדת ההיגוי הארצית של לשכת עורכי הדין העוסקת בהתחדשות עירונית ותמ"א 38.

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי דין נעמה אריאל מתמחה כבר למעלה מ- 20 שנה בתחום המשפט האזרחי, ובדגש על תחום המקרקעין – עסקאות נדל"ן, תמ"א 38 וייצוג בעלי דירות מול קבלנים או יזמים, שכירות, פינוי מושכרים, עסקאות מתנה ועוד.

 

 לפני כ- 5 שנים, משרדנו, אשר דוגל בזריזות ובחדשנות, היה בין החלוצים בתחום התמ"א 38, והחל להתמחות בעסקאות מסוג זה. צברנו לאורך השנים ניסיון עשיר בייצוג דיירים מול קבלנים ויזמים, בניהול משא ומתן מולם ובליווי הדיירים עד לסיום המוצלח של הפרויקט.

 

 אנו מייצגים בעלי דירות  ביותר מ- 30 פרויקטים של תמ"א 38 בכל אזור המרכז וגוש דן. המשרד צומח ומחזיק בצוות מתוגבר, על מנת להבטיח שכלל לקוחותינו ייהנו מיחס אישי ומשירות קשוב ויקבלו את המסירות המלאה, הדרושה בביצוע עסקאות בתחום הנדל"ן ובדגש על פרויקטים של תמ"א 38.

 

 
לתיאום פגישה ללא עלות ולקבלת פרטים נוספים, ניתן ליצור קשר עם המשרד. נשמח לעמוד לשירותכם וללוות אתכם במקצועיות לאורך כל הדרך.

ראיונות וידאו

עו"ד נעמה אריאל

מה צריך לדעת לפני שנכנסים לדיור מוגן?

עו"ד נעמה אריאל

מה צריך לדעת עם רכישת דירה מיזם ללא היתר?