נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

גיל ברקאי - עורכי דין

0
שנות נסיון
עברית
עברית
אבן גבירול 68, תל אביב
אבן גבירול 68, תל אביב
envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
על המשרד

פרופיל המשרד

העיקרון המשפטי במשרדנו גורס כי במקרים של רשלנות רפואית, תאונות עבודה נפגעי תאונות דרכים, ותביעות נזיקין נוספות, עלינו לספק סעד משפטי לגופו של אדם. על פי עיקרון זה אנו מספקים סעד משפטי, בכל ההיבטים הנוגעים למצבו/ה הרפואי, הבריאותי והנפשי של הנפגע/ת. משרד עורכי הדין ברקאי גיל מתמחה במתן טיפול משפטי בכל הקשור לנזקים אשר מקורם בתוצר של רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה ועוד. בין היתר אנו מלווים לאורך ההליך המשפטי ומסייעים בגיבוש העמדה המתאימה ביותר להגשת התביעה בבית המשפט.

גיל ברקאי- משרד עורכי דין, מתמחה בנוסף לנזקים שנגרמו בעקבות רשלנות רפואית, גם בתביעות בגין תאונות עבודה, חוק נפגעי רדיפות הנאצים, תאונות דרכים, בתי משפט בכל הערכאות, וועדות רפואיות במוסד לביטוח לאומי ומס הכנסה, בתי דין לעבודה בכל הערכאות, בתי דין לענייני משפחה, צוואות, וועדות רפואיות לפי חוק הנכים (נכי צה"ל ונפגעי פעולות איבה), צווי ירושה, וועדות רפואיות לצרכיי פרישה מטעמי בריאות במשרדי ממשלה ועוד.

משרד עורכי דין גיל ברקאי בראשות עו"ד גיל ברקאי , בנו של עו"ד אהרן ברקאי ז"ל, פועל בתל אביב החל מ- 1969 והינו משרד עורכי דין אשר היה מפורצי הדרך בתחום התביעות בגין רשלנות רפואית ודיני נזיקין במדינת ישראל. עורך דין גיל ברקאי התמחה במשרד עורכי הדין של עו"ד אהרן ברקאי ועבד במשרד עד לפטירת עורך הדין אהרן ברקאי ז"ל בשנת 2005. עורך דין גיל ברקאי ממשיך את דרכו של עו"ד אהרן ברקאי ז"ל.

עורך הדין גיל ברקאי, נולד בניו יורק בשנת 1965 ועלה לישראל בשנת 1970. את שירותו הצבאי עשה ברקאי (סדיר, קבע, מילואים - סה"כ 22 שנים) ביחידת המזל"טים של חיל האוויר.

עו"ד גיל ברקאי הינו בעל תואר ראשון (BA), משנת 1993, בכלכלה ומדע המדינה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ובוגר (LLB) המחזור הראשון (שנת 1999) של בית הספר למשפטים במכללת נתניה. לאחר סיום לימודי הצטרף למשרד עורכי הדין של אהרון ברקאי והוא ממשיך את דרכו של משרד עורכי דין זה עד היום.

על שמו של עו"ד גיל ברקאי רשומים פסקי דין בבתי המשפט השלום המחוזי והעליון בהם זכו תובעים בסכומי כסף ניכרים.

משרד עו"ד גיל ברקאי חבר בוועדת התמחות ובוועדת שכר טרחה בלשכת עורכי הדין וכן חבר בפורום הנזיקין. עו"ד גיל ברקאי משמש כבורר ומגשר בין צדדים בתחומים שונים ועוסק בפעילות ציבורית בתחום החינוך במקום מגוריו.