נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

משרד עו"ד ירון חליוה

0
שנות נסיון
עברית
עברית

עו''ד ירון חליוה בעל ניסיון רב, מספק לכל לקוחותיו הפרטיים והעסקיים ייעוץ, ליווי צמוד וייצוג בכל הערכאות המשפטיות. מוביל בעצמו את דרך הטיפול במקרה שלכם, תוך התאמה לצורכיכם האישיים, חשיבה על פתרונות יצירתיים ויעילים, בניית תכנון אסטרטגי מקיף וחתירה לסיים את ההליכים באופן האידאלי ביותר עבורכם.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

המשרד הוקם ומנוהל על ידי עו''ד ירון חליוה, מעניק לכם את מיטב השירותים המשפטיים ברמה הגבוהה ביותר ומציע לכם ייצוג במגוון רחב של נושאים. תחום עיסוקו המרכזי הוא הוצאה לפועל, עו''ד חליוה מאמין שניהול נכון של ההליכים על ידי עו''ד מיומן ומקצועי, יוכל לחסוך לכם עלויות ועוגמת נפש. חרט על דגלו מתן יחס אישי והצבת מימוש האינטרסים שלכם בראש סדר העדיפות.

 

תחומי העיסוק:

·הוצאה לפועל – המשרד מייצג זוכים וחייבים בתהליך פריעת החוב, הכולל מימוש זכויותיהם של הזוכים באמצעות הגשת בקשת הביצוע מכוח של פסק דין, שטר, משכנתא, משכון או מזונות. החייבים רשאים לטעון אל מול ההליכים כי מלאו אחר פסק הדין או שאינם חייבים עוד. בנוסף לכך, יכולים להגיש בקשה עבור צו תשלומים וחקירת יכולת. המשרד מתמקד באיחוד תיקים, הכרזה על החייבים כמוגבלים באמצעים, עיכוב והקפאת הליכים, ביטול עיקולים, ערעור וביטול קנסות מול העירייה והמשטרה, ביטול הגבלות מהבנקים, ליווי עד קבלת הפטר, ביטול עיכוב יציאה מהארץ, הגנה מפני צווי פינוי ומאסר, גביית חוב מזונות, מניעת שלילת רישיון הנהיגה, ביטול עיקול משכורת, כינוס נכסים, גביית המחאות ופשיטת רגל.

·משפט אזרחי-מסחרי – הקמת חברות, שותפות, הגשת עתירות מנהליות וצווי ביניים, ביצוע עסקאות, עריכת חוזים והסכמים, וליטיגציה בכל בתי המשפט.

·דיני נזיקין – ייצוג נפגעים בכל רבדיו העמוקים של התחום, תאונות דרכים קטלניות, ביטוח לאומי, מפגעים בטיחותיים, רשלנות רפואית, תאונות עבודה, נזק שנגרם כתוצאה מהשירות הצבאי, משרד הביטחון ותביעות מול חברות הביטוח. המשרד עובד בשיתוף פעולה עם רופאים מומחים המובילים בתחומם, אשר מעניקים חוות דעת רפואית מקצועית, בנוגע לנזק שנגרם. הליך זה מכריע את ההשלכות העתידיות שיקבעו במשפט ומגדיל משמעותית את הסיכויים לקבל את מלוא הפיצויים להם אתם זכאים.       

·דיני מקרקעין – ביצוע עסקאות מכירה ורגישה של נכסים, דירות, בתים, בניינים, מגרשים ומרכזים מסחריים. בדיקת היתכנות, זכויות, ליווי בקבלת אשראי ומשכנתא, שעבודים, משכונים, מיסוי מקרקעין, נדל''ן, שכירות, ערובות ובטוחות, פינוי דייר, בתים משותפים, פירוק שותפות והגשת ערעורים לוועדות המס.

·דיני תעבורה – ייצוג בתביעות בגין תאונות דרכים, במסגרת ניהול ההליכים רשאים התובעים להגיש בקשה בנוגע למינוי המומחים מתחומי הרפואה השונים, שלטענתם אמור בית המשפט למנות לצורך הדיונים ולפי הפגיעות ופירטי האירוע. המשרד אינו תומך בפסיקה שמטילה על התובעים לממן את עלות חוות הדעת טרם החלטת בית המשפט. אחוז הנכות שיקבע על ידי המומחה הינו קריטי עבור סכום הפיצויים אותם תקבלו.     

 

עו''ד ירון חליוה יעמוד לרשותכם בכל שאלה, לתיאום פגישת ייעוץ, התקשרו למשרד עוד היום.