נדב נישרי, מגשר

0
שנות נסיון

אנגלית, עברית

אחד העם 105 תל אביב

נדב נישרי, הוא מגשר מומחה בגישור גירושין, משפחה ועסקים ומומחה בניהול משא ומתן. הוא מלמד ומרצה בנושאי גישור, יישוב סכסוכים ופתרון משברים וחבר בלשכת המגשרים בישראל.

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

סיפורו של המגשר נדב נישרי מתחיל במהלך לימודי המשפטים, שבהם התעניין בעיקר בתיקים בנושאי מערכות יחסים אישיות בין בני משפחה, חברים, שותפים לעסק. נושאים אחרים הפכו ל"יבשים" ולמנוכרים לאחר שהוכנסו לתוך כתבי טענות בשפה ובגישה המשפטית. הניסיון להתנהלות משפטית ומכנית במערכות יחסים אנושיות העסיקה רבות את נדב. הוא החליט להתמקצע בסכסוכים אישיים, שעולם המשפט נכשל מלטפל בהם בצורה אופטימלית.

 

רקע מקצועי

מאז החל לפעול נדב נישרי כמגשר, הוא הצליח לגשר בהצלחה יתרה בעשרות גישורים בתחומי הגירושין, המשפחה והעסקים. כמו כן, הוא הספיק להקים ולערוך את פורטל הגישור הישראלי המחודש – "סולחה", להקים ולערוך את ערוץ הגישור בפורטל החדשות NRG, לשמש כדובר לשכת המגשרים בישראל (בהתנדבות) ולשמש כמנכ"ל וכמגשר בכיר בבית לגישור ויישוב סכסוכים. בנוסף לכך, הוא העביר עשרות הרצאות, השתלמויות, קורסים וסימולציות למגשרים חדשים וותיקים בכל רחבי הארץ.

 

עם חלוף השנים, וככל שהעמיקה ההבנה בציבור שבגישור ניתן להגיע לפתרונות יצירתיים, מהירים ובעלות נמוכה, נסחף נדב יותר ויותר לעולם הגישור והפך אותו לגורם המשמעותי בחייו המקצועיים והאישיים. המגשר נדב נישרי מנהל כיום את מרכז גישור הגירושין ומספק שירותי גישור במרבית ערי ישראל וביניהן: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר-שבע, אשדוד, מודיעין, נתניה, ראשון לציון ורעננה. נדב מגשר בכל חלקי הארץ בעצמו ומתעקש לשמור על זמינות ורמת שירות גבוהה לכל הצדדים.

כיום נדב נישרי מגשר בתיקי גירושין, משפחה ועסקים, מנהל את מרכז גישור יחד, חבר בלשכת המגשרים בישראל, משתתף בפאנלים והרצאות בנושאי גישור ובזמנו החופשי כותב את ספרו הראשון על הגישור בישראל.

 

שיטת הגישור של נדב נישרי
שיטת הגישור שלפיה פועל המגשר נדב נישרי דורשת ביסוס אמון וקשר אישי בין המגשר לבין הצדדים המגיעים אליו לגישור. לכן מאפשר נדב עוד בטרם מתחילים הצדדים בהליך הגישור, לקיים פגישת היכרות ללא עלות וללא מחויבות עם הצדדים באחד ממשרדיו שברחבי הארץ.

 


כמגשר, נדב מאמין שעליו לעזור למגושרים למצוא פתרונות יצירתיים לשלל הבעיות העולות במסגרת חילוקי הדעות המגיעים לחדר הגישור שלו. לצורך כך מפעיל נדב את קסמו ונותן לצדדים "חכות" ולא רק "דגים", כדי שיגיעו לפתרון שלהם בעצמם. 

עובד בכל הארץ- רשימת הסניפים:

 

תל אביב: החשמונאים 99

ירושלים: האומן 22

באר שבע: חיים יחיל 3

חיפה: דרך יפו 90

אשדוד: אקסודוס 10\5

נתניה: גיבורי ישראל 5א'

חדרה: שדרות הנשיא 90

מודיעין: דרך המכבים 34

רעננה: אחוזה 301

פורומים של המשרד