נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ניקול כספי עו"ד ומגשרת

ניקול כספי עו"ד ומגשרת
0
שנות נסיון
עברית
עברית
ז'בוטינסקי 35 רמת-גן בניין התאומים 2 קומה 8
ז'בוטינסקי 35 רמת-גן בניין התאומים 2 קומה 8

עו"ד ניקול כספי מומחית בעלת שם בתחום ההסדרים והליווי מול הבנקים. באמתחתה תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות), תואר ראשון BA HHS עם התמחות בכלכלה וניהול, תואר שני במשפט מסחרי אזרחי ותעודת מגשרת מוסמכת. ניסיון של כ-25 שנה כמנהלת בנק מקנה לה כיום יתרון מובהק במשא ומתן לטובת לקוחותיה מן הצד השני של המתרס.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 מסייעים לכם לצאת מהמשבר הכלכלי

משרד עו"ד ניקול כספי עוסק עוסק בליווי חייבים נגדם נפתחו הליכי חדלות פירעון, הוצאה לפועל ופשיטת רגל. המשרד מסייע בעריכת הסדרי חוב מול נושים, מוסדות ורשויות בישראל, במטרה לספק לכם את החזר החוב הנוח והמתאים לכם ביותר – עד לתרחיש האופטימי ביותר של הפחתת החוב ומחיקתו בדמות הפטר.

 

המשרד מתנהל באופן שוטף מול הרשויות, במטרה להסדיר את החובות מולן ולהפחית את הריביות המגדילות את משקלל הנטל הפיננסי. זאת לצד טיפול מהיר ויעיל בעיקולים ובמגבלות שחלים על האדם החייב, לרבות הגבלות על רישיון הנהיגה או איסור יציאה מהארץ.

 

מאז הקמתו, טיפל משרדה של עו"ד ניקול כספי ביותר מ-7,000 לקוחות. רשימת ההצלחות שלו מרשימה במיוחד, עם מחיקות חובות בגובה של למעלה מ-38 מיליון ש"ח.

 

סיוע משפטי מכל הלב

משרד עו"ד ניקול כספי שם לו למטרה לספק לכם את הפתרון המיטבי והמתאים ביותר למצב הנוכחי שלכם, בהווה ובעתיד כאחד. המשרד פועל בזמינות גבוהה ופועל סביב השעון, במלוא הרגישות והמסירות. צוות המשרד מורכב מ- 5 עו"ד ועובדים בעלי ניסיון בטיפול וייצוג לקוחות הן בפן המקצועי והאנושי כאחד.

 

מענה משפטי רחב

מעבר להתמחות העיקרית של המשרד בייצוג חייבים, הוא עוסק בתחומים חיוניים אחרים ביניהם גישור על סוגיו, צוואות וירושות, ייפוי כוח מתמשך ונושאים נוספים בשדה המשחק של המשפט האזרחי-מסחרי, לרבות חוזים, הסכמים ודיני תאגידים.