נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד אוהד לוי

עו"ד אוהד לוי
0
שנות נסיון
עברית
עברית
הנשיא וייצמן 18, עפולה
הנשיא וייצמן 18, עפולה

עו"ד אוהד לוי בעל ניסיון רב בעיקר עיסוקו, המשפט האזרחי. בוגר תואר ראשון במשפטים, התמחה אצל שופטת נוער בבית משפט השלום ולאחר מכן במשרד עו''ד לדיני נזיקין ולביטוח לאומי. מכיר היטב את מורכבות הנדל"ן והחוזים, בקיא באותיות הקטנות ובבירוקרטיה. נלחם מהרגע שאתם מגיעים למשרד ועד לסיום האידאלי עבורכם.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

המשרד ממוקם בעפולה, מספק ייעוץ, ליווי וייצוג לאורך ביצוע כל ההליכים המשפטיים, בצורה מדויקת ומהירה עם דגש על מתן יחס אישי, מסור ואמין כלפי לקוחותיו. דוגל ביושר ובהגינות מתוך הרגשת שליחות אישית, מקצועית ומתן סיוע לציבור הרחב. עו''ד לוי הקים וייסד את משרדו כתוצאה מהיכרות מעמיקה עם הרבדים המורכבים בתחום המקרקעין והתנהלות מול מוסדות המדינה וגורמים פרטיים. המשרד פועל מתוך הליבה הציבורית הפריפריאלית, בהבנה ובסבלנות כלפי כל איש ואישה.

 

תחומי התמחות:

·         דיני מקרקעין – הסכמי רכישה ומכירה של דירות יד ראשונה ושנייה, רכישה מקבלן, קרקעות, מתנה, שכירות, זיכרון דברים, תמ''א 38 ופינוי בנוי, רישום, פירוק שותפות, פינוי שוכר, סכסוכי שכנים ועוד.

 

·         דיני נזיקין – נזק גופני, פגיעה ברכוש, תביעות ביטוח, רשלנות רפואית, הסדרת המסמכים הרלוונטיים לצורך תביעת הפיצויים, נקיטת הליכים מול הגורמים בהתאם למקרה שלכם, ניהול המאבק המשפטי באופן שיוודא שתקבלו את מלוא הזכויות להם אתם זכאים וישיג לכם את הפיצוי הגבוה ביותר.

 

·         צוואות וירושות – המשרד מסייע בהגשת בקשות לקיום צו הירושה ובניהול עיזבונות,

ילווה אתכם ויבצע את כל הפעולות הנדרשות, כדי להבטיח את קיום הבקשות שלכם. עורך את הצוואה באופן המקצועי והיסודי ביותר כדי למנוע את פסילתה ובכך מגן עליה בשני אופנים: בעצם כתיבה, בדרך בה נוצרת ובמנגנוני השליטה שהיא מכילה, ובזמן הוצאתה לפועל תוך מניעת האפשרויות להתנגד לבקשת המצווה.

 

עו''ד אוהד לוי יעמוד לרשותכם בכל שאלה, לתיאום פגישה ייעוץ צרו קשר עם המשרד.