נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

וייסמן עורכי דין -ערן וייסמן

0
שנות נסיון
עברית
עברית
לח"י 3 כפר תבור
לח"י 3 כפר תבור

עו"ד ערן וייסמן ועו"ד מיכל וייסמן עוסקים בתחום דיני התעבורה על כל היבטיו, כולל: נהיגה בשכרות, נהיגה ללא רישיון, נהיגה מופרזת, נהיגה בפסילה ועוד. כמו כן המשרד עוסק בתחום המשפט הפלילי. שניהם אוחזים בתואר שני במשפטי (LL.M) בעלי ניסיון עשיר בתחומם. יחדיו הם מנהלים משרד בוטיק דינמי, השוכן בכפר תבור, ובו הם מספקים ייעוץ מקצועי ללקוחותיהם, יחס אישי וחם

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד ערן וייסמן ועו"ד מיכל וייסמן הם עורכי דין לענייני תעבורה ומשפט, ובעלי ידע וניסיון נרחב בתחומים אלו.

 

תחום התעבורה

המשרד מתמחה בעיקר בתחום התעבורה ומייצג את לקוחותיו במקרים הבאים:

נהיגה בשכרות – אישום בנהיגה בשכרות גורר לפחות שנתיים של פסילת רישיון, בהתאם להנחיות לחוק. עורך דין לענייני תעבורה יכול למנוע או להפחית את תקופת הענישה.

נהיגה במהירות מופרזת – על מנת להימנע מפסילת רישיון לתקופה ממושכת, או להפחית את תקופת הענישה, חשוב לפנות לעורך דין לענייני תעבורה.

מעורבות בתאונת דרכים – למעורבות בתאונת דרכים שגרמה לנפגעים או להרוגים, יש השלכות קשות. בשנים האחרונות קיימת החמרה בתחום זה, והתוצאות עלולות להיות פסילת רישיון או מאסר.

נהיגה בפסילה או ללא רישיון -  נהיגה בפסילה או ללא רישיון כלל זו עבירה חמורה ביותר, ולכן דינה ענישה מחמירה. בין היתר רישיונכם עלול להישלל מכם או שישלחו אתכם למאסר בפועל.

 

התחום הפלילי

כאמור, המשרד עוסק גם בתחום הפלילי על שלל היבטיו, לרבות מחיקת רישום פלילי או משטרתי. רישומים מסוג זה יוצרים כתם על האדם לכל החיים, ועלולים למנוע ממנו לעסוק בתחומים מסוימים. אנחנו במשרד פועלים על מנת למחוק את הרישומים האלה, כדי לאפשר לכם לפתוח דף חדש ולהשתלב כאזרחים מן השורה.

 

משרדנו מעניק לכם ייעוץ מקצועי, ליווי צמוד ויחס אישי לאורך כל הדרך. לתיאום פגישת ייעוץ, התקשרו אל משרדנו עוד היום.

ראיונות וידאו

עו"ד ערן וייסמן - מה המשמעות לסירוב בדיקת אלכוהול?

עו"ד ערן וייסמן - מהן המגבלות על נהג חדש?

מדריכים משפטיים