הוצאת פספורט לאחר שינוי חוק האזרחות ב2012 - פורום דרכון גרמני

• יניר נשלח ע"ייניר 02:22, 22 באפריל 2014

יובל שלום , אני יליד 1974 , אמי בעלת אזרחות גרמנית ,ולא דווחה עלי עד 1977 , ולכן בעבר היתה בעיה הוצאת פספורט גרמני , אחי יליד 1984 קיבל פספורט גרמני . קראתי שכיום יש הקלות ואני צריך להביא מסמכים נוספים (יש לי העתק פספורט גרמני של אחי ... ) אשמח אם תוכל להגיד לי מה המסמכים הנוספים הדרושים (קראתי משהו על תלוש שכר שמספיק לקיום בגרמניה , ביטוח רפואי , ופנסיה). והאם יש להעביר המסמכים בגרמנית , או שגם בעברית יספיקו (כגון תלוש שכר). אני נשוי עם ילדים מתחת לגיל 6 , האם אני גם צריך להביא תעודת נישואין שלי , ותעודות לידה של ילדי על מנת שאוכל להנפיק דרכון גם בעבורם. והאם יש מכשולים נוספים שיכולים לעמוד בדרכי בדרך לפספורט (אין לי עבר פלילי)? מידע נוסף שאולי רלוונטי , אני עובד בחברה בישראל שבעקרון הינה גרמנית ess gmbh בתודה מראש . יניר

השב
  • עו"ד ד"ר יובל חן

10:20, 22 באפריל 2014

פנה אלינו במייל נפרד ותקבל הודעה מפורטת. פרטים שאתר שלנו.

תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.