כיצד בודקים אזרחות - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
  • דבי

נשלח ע"ידבי 17:46, 29 באפריל 2014

שלום, לפי חיפוש שעשיתי הבנתי שעל מנת לקבל דרכון גרמני עליי לבדוק אם לסבתא שלי או ההורים שלה היו אזרחיי גרמניה לפני שעלו לארץ. כיצד אני בודקת באופן אישי דבר זה? למי עליי לפנות או עם מי עליי לדבר כדי לבדוק האם לסבתא שלי שנולדה בברלין הייתה פעם אזרחות גרמנית או לא? (את סבתא כבר לא ניתן לשאול היא לא בין החיים) תודה רבה, דבי

השב
  • 12:18, 30 באפריל 2014

פני אלינו במייל נפרד. תקבלי שאלון לבדיקת הסיכויים שלך. בינתיים תאספי את כל המסמכים שיש ברשותך וברשות המשפחה על הסבתא ועל הוריה. לפרטים נוספים, אני מפנה לאתר שלנו.

תגובה
  • 11:15, 1 במאי 2014

תודה רבה!

אפשר בבקשה את כתובת המייל?

תגובה
  • 14:38, 4 במאי 2014

www.henadvoc.com

henadvoc@zahav.net.il

תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.