אזרחות גרמנית דרך סבא רבא - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
  • גבי

נשלח ע"יגבי 11:35, 22 בדצמבר 2014

אשמח לברר על זכאות לדרכון גרמני סבא רבה שלי נולד בגרמניה בפרנקפורט, סבתא שלי נולדה בארץ ב35, אבא שלי נולד ב59. לא ברור לי מתי סבא רבה עלה לארץ - אחת משלושה תאריכים - 1932-1933-1937 בכל מקרה, בתיעוד של הבריטים במנדט, העלייה שלו נרשמה ב1937. במסמכים של המנדט יש מסמך בגרמנית המעיד שהוא ויתר על אזרחותו הגרמנית כאשר הוא עלה לארץ. הייתי שמח לדעת האם אני זכאי לאזרחות גרמנית. תודה

השב
  • 12:57, 22 בדצמבר 2014

אייני יכול להעריך את סיכוייך על סמך המידע שמסרת. פנה אלינו במייל פרטי ותקבל שאלון שנועד לבדוק את סיכוייך. הבדיקה היא ללא תמורה www.henadvoc.com

תגובה
  • 13:02, 23 בדצמבר 2014

פנה אליי במייל פרטי. תקבל מאיתנו שאלון לבדיקת הסיכויים. הבדיקה היא ללא תמורה www.henadvoc.com

תגובה
  • 00:21, 7 ביולי 2016

שלום
    אבקש לבדוק מהוא התהליך להוצאת דרכון גרמני לי ולילדיי.
    אציין כי אבי מחזיק בתעודת לידה גרמנית משנת 1946 ואימי מחזיקה תעודת לידה פולנית משנת 1946.
    ידוע לי כי המשתנה החשוב הוא האם סבא רבא או סבתא רבא החזיקו באזרחות גרמנית ...
    הכיצד ניתן לברר....
    בתודה מראש
    ענבל

תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.