פרוצדורה להוצאת דרכון גרמני - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • דניאל

  נשלח ע"ידניאל 18:20, 1 בפברואר 2016

  שלום, הבנתי שדרכון גרמני הולך לפי מה שנקרא ״דם״ ולאו דווקא איזור לידה.בכל אופן, סבא שלי נולד ברומניה לאבא גרמני. מה הפרוצדורה להוצאת אזרחות ודרכון במקרה הזה? האם צריך לפנות קודם לעו״ד רומני שיוציא את תעודת הלידה של סבא שלי ברומניה ומשם לעבור לעו״ד גרמני, האם פשוט לפנות לעו"ד גרמני שיוציא את תעודת הזהות של אבא שלו ואז משם לעבור לסבא שלי??.... מה עושים עם ההצלבה הזו בעצם?תןדה!!!

  השב
 • מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

  Dr. Yuval Hen,מנהל הפורום

  08:54, 10 בפברואר 2016

  יהיה עליך להציג תעודת לידה של הסבא וכן ראיות לכך שהוא היה גרמני. לפרטים נוספים www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.