האם מגיע לי דרכון גרמני - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
  • גדי וייקסל

נשלח ע"יגדי וייקסל 12:50, 16 ביולי 2013

סבא שלי נולד בגרמניה עלה לארץ הקים פה משפחה וחזר לחיות בגרמניה הוה ניפטר לפני 8 שנים בגרמניה הוה היה מקבל פיצוים וגם פנסיה בגרמניה הוה היה אזרח גרמניה מה אני צריך לעשות בישביל לקבל דרכון גרמני והאם מגיע לי

השב
  • 13:22, 21 ביולי 2013

חשוב לדעת, סבא מאיזה צד וכן מתי קיבל סבך את האזרחות הגרמנית, לפני או אחרי שנול/ה אביך/אימך.
    עדיף שתחצור עימי קשר טלפוני ובתישאול קצר, אוכל לבחון את סיכוייך.
    ד"ר יובל חן, עו"ד

תגובה
  • 23:18, 21 ביולי 2013

סבא שלי מצד אבא שלי לאבא שלי אין דרכון הוה לא נישה להוציא סבא שלי חי בארץ עד שסבתא שלי ניפטרה והוה חזר לחיות שם הוה ואני זה אותו שם שנינו גד וייקסל לפי דעתי תמיד היה לא אזרחות גרמנית הוה גם ניקבר בגרמניה

תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.