רוצה להוכיח שמכתב וחתימה מזויפים - פורום גרפולוגיה משפטית

שאלה חדשה
  • נטלי

נשלח ע"ינטלי 09:33, 26 באוקטובר 2015

אני רוצה להוכיח שחתימה של דוד שלי שנפטר זויפה ע"י הבן שלו. לפני שדוד שלי נפטר הוא הבטיח לי שהוא מוריש לי כסף הוא אמר לי את הסכום של הכסף. הבן שלו המציא לי מכתב שבו כתוב שהדוד שלי "כותב" שהוא מוריש את כל הרכוש כולל את כסף שהיה לו לבן שלו בלבד. איני מאמינה שדוד שלי הכתיב לבן שלו לכתוב את זה ושהוא לא חתם על המכתב הזה זה שקר. איך אני יכולה להוכיח שמה שכתוב במכתב והחתימה של דוד שלי על המכתב היא מזויפת?

השב
  • מנהל הפורום:סיון זמיר

זמיר סיון גרפולוג משפטי,מנהל הפורום

12:37, 26 באוקטובר 2015

נטלי שלום, להבטחה בע"פ אין שום תוקף משפטי, עם זאת אם יש לך דוגמאות כתב יד של הדוד שנפטר מתקופות שונות וגם דוגמאות כתב יד של בנו את יכולה להביא אותם לבדיקה גרפולוגית, אם יימצא שכתב היד בצוואה אינו כתב ידו של דודך ז"ל ניתן יהיה להפיק חוות דעת משפטית שקובעת זיוף, אבל תחילה כאמור יש לבצע את הבדיקה שאכן מדובר בזיוף.

תגובה
מנהל הפורום:סיון זמיר

מנהל הפורום: סיון זמיר

הבעלים של משרד זמיר גרפולוגים, מנכ"ל וגרפולוג ראשי בחברה. עוסק למעלה מ- 15 שנה כגרפולוג בתחום המש
למידע נוסף

053-9374432 חיוג
הודעה

גרפולוגיה משפטית עוסקת בכל הקשור בכתב היד, לרבות אימות חתימה, בדיקת זיופים והשוואה בין כתבי-יד ומסמכים. תפקידו של המומחה בתחום גרפולוגיה משפטית לאבחן ולקבוע אם מדובר בחתימה אמיתית, או מזויפת. הנכם מוזמנים לשאול בפורום שאלות המטרידות אתכם בסוגיות אלו.