איחור במסירת דירה - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
  • אבי

    נשלח ע"יאבי 07:22, 9 ביולי 2012

    האם התיקון לחוק המכר המתיר למוכר דחיה של 60 ימים בלבד, תקף גם לחוזה שנחתם שנה לפני פרסומו?

    השב
  • 09:27, 9 ביולי 2012

    אבי שלום,
    לפי סעיף 11(ג) לחוק המכר (דירות), תשל"ג 1973 התשובה לשאלתך היא לא.
    התיקון לא יחול על דירה בבניין שבנייתו הסתיימה או שחוזה המכר לגביה נכרת לפני תחילתו של תיקון מס' 5.
    בברכה,

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.