תאונת אופנוע אובדן כושר עבודה זמני - פורום תאונות אופנוע

שאלה חדשה
  • חזי

נשלח ע"יחזי 11:00, 1 בנובמבר 2012

בעקבות תאונת אופנוע יצאתי לחופשת מחלה ואני סובלת מאובדן כושר עבודה זמני. קיבלתי תגמולים מביטוח לאומי. מעבר לכך, אני מבוטחת בפוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה מטעם העבודה. האם אני זכאית גם לפיצויים מחברת הביטוח ללא קשר לתביעה נגד חברת הביטוח של האופנוע שעומדת להיות מוכרעת בקרוב בבית המשפט. הייתי שואלת את עורך הדין שלי אבל אני לא סומכת עליו.

השב
  • 12:32, 1 בנובמבר 2012

שלום
    לשאלתך המדובר בשתי פוליסות שונות ונפרדות שאין בינהן קשר על כן את זכאית לקבל כסך הן מחברת הביטוח של האופנוע במידה ואכן הפסדת שכר בעקבות התאונה וכמו כן לקבל פיצוי גם מחברת הביטוח שמבטחת אתוך באובדן כושר לעבודה .יחד עם זאת אם קבלת תגמולים מהמוסד לביטוח לאומי בגין התקופה שהיית באי כושר את אינך זכאית לקבל על כסף מחברת הביטוח של האופנוע .

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ידידיה בלויגרונד

מנהל הפורום: עו"ד ידידיה בלויגרונד

מתמחה בנזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות אופנוע, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, ייצוג בוועדות המוסד לביטוח
למידע נוסף

053-9374956 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויותיהם של רוכבי הדו - גלגלי שמספרם מוסיף לעלות בכל שנה מפאת צפיפות כלי הרכב בכבישי הארץ. אין זה סוד, כי רוכבי הדו - גלגלי מרבים להיות מעורבים בתאונות מאחר והינם חשופים יותר ועושים שימוש בכלי בלתי יציב. תאונת אופנוע הינה למעשה סוג של תאונת דרכים והזכויות המגיעות לנפגע וחלילה ליורשיו, נובעים ממספר דברי חקיקה, בתלות מלאה באופי האירוע ונסיבותיו.

כתבות בנושא - תאונת אופנוע ופינוי מזירה / מדריך